Через бідність дівчинка виконувала домашнє завдання під світлом банкомата

Зворушлива історія про жагу до навчання не залишила байдужим багатьох людей з усіх куточків світу.

В одному нігерському містечку Ондо чоловік на ім`я Бада побачив шокуючу картину. Дівчинка, яку звати Дель, робила домашнє завдання, сидячи на асфальті біля екрану банкомату.  Вона розповіла, що в домі, де живе її родина, немає електрики. Тому вона знайшла освітлене місце, аби виконати урок.

Чоловік був так здивований жагою дівчинки до навчання, що захотів розповісти всьому світові про цілеспрямовану Дель та написав про це в своєму твіттері. 

Я побачив маленьку Дель біля банкомату по дорозі Яба – Роуд. Вона сиділа під його освітленням, щоб зробити своє домашнє завдання. Я поважаю її рішучість та прагнення до знань. Нехай про це знають всі, –  написав Бада Маруф Метью.

Майже відразу про це дізналися співробітники банку, біля якого сфотографували дівчинку. Вони розшукали юну школярку. Дель проживає з бабусею та відвідує приватну школу «Академія Надії та Слави». 

На допомогу дівчинці та її родині банк відкрив рахунок на один мільйон найрів (нігерська валюта), тобто 2.740 доларів. Всі охочі допомогти Дель мають можливість переказати кошти на рахунок дівчинки. Але це ще не все — керівники банку пообіцяли спонсорувати шкільне та вище навчання Дель. Вони сподіваються, що ці кошти допоможуть їй здобути омріяну освіту та побудувати щасливе майбутнє.

Бада Маруф разом з працівниками банку завітали до школи Дель, аби перевірити рівень знань учениці. 

Не відмовляйтеся від своїх цілей! Дівчинка хотіла вчитися і зробила все можливе, аби цього досягнути, не звертаючи увагу на перешкоди і проблеми! Насправді, подолавши свої труднощі, вона досягла вершин. Це урок! Не треба нічого боятися, бо випробування завжди призводять до зростання. 

 

Також вас може зацікавити: Як виглядають бідні класи в різних країнах світу

Джерело: https://twitter.com/Marmatbada/status/1225164234285355008

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
2
міс.
0
2
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!