BUKI – все, що потрібно для успішного репетиторства!

Ефективні поради для тих, хто мріє стати репетитором.

Якщо у вас виникло бажання стати репетитором, і ви не знаєте з чого почати, як заповнити анкету так, щоб за вами вишукувалась віртуальна черга з потенційних клієнтів – ми знаємо, як вам у цьому допомогти. Вадим Синжерецький, співзасновник і CEO ресурсу для пошуку репетиторів BUKI, у ексклюзивному інтерв’ю для «Всеосвіти» розповів про те, як правильно потрібно заповнювати анкету і створити хороший профіль репетитора. Історію успіху українського стартапу ми розповідали раніше. Сьогодні BUKI – це один із найбільших ресурсів для пошуку репетиторів і, водночас, платформа, яка об’єднує викладачів та людей будь-яких професій.  

Вадиме, розкажи, будь ласка, які напрями вже з’явились на сайті і, власне, хто може стати репетитором?

BUKI – це не лише платформа, яка об’єднує викладачів шкільних предметів. У нас є понад 150 напрямів, серед яких університетські курси, шкільні предмети, іноземні мови, велика кількість хобі: музика, танці, живопис, гітара, фортепіано тощо. Також є різноманітні професійні напрями: юриспруденція, маркетинг, програмування.

Репетиторами можуть стати люди, які мають певні навички і знання і які хочуть поділитися своїми знаннями на платформі BUKI. Водночас не обов’язково мати педагогічну освіту чи диплом магістра у вибраному напрямі. Хоча, безумовно, це є важливою складовою для загальної інформації про репетитора, бо на цей критерій клієнти звертають особливу увагу. У цілому, якщо у людини є базовий досвід викладання, чудові знання свого предмету, і вона хоче поділитися власними навиками, вона може спробувати себе у ролі репетитора.

Розкажи, будь ласка, як потрібно заповнювати анкету і на які пункти варто звернути увагу.

Перший етап – це звичайна, знайома всім реєстрація. Тобто підтвердження вашого профілю за допомогою електронної пошти та номеру телефону. Після цього потрібно заповнити анкету і вказати свої найсильніші сторони. Це зроблено для того, аби потенційні клієнти бачили ваші знання й досвід. Адже анкета – це фактично ваше обличчя, як професіонала. Зі свого боку, ми рекомендуємо заповнювати її максимально розгорнуто й креативно.  

Яку інформацію потрібно вказувати в анкеті, і як загалом цей процес відбувається?

Анкета складається з кількох логічних блоків. Перший блок – найпростіший, він складається з контактних даних. Зрозуміло, що репетитору потрібно мати телефон, електронну пошту, Skype для комунікації з нами та клієнтами.

Далі починається блок предметів і вартості.

У цьому блоці ви заповнюєте напрямки підготовки, або предмети, які ви збираєтесь викладати. Наприклад, це може бути математика, англійська мова чи гра на фортепіано. Для кожного предмету із заданого списку потрібно обрати рівні підготовки, які найбільше відповідають вашим знанням і досвіду. Наприклад, якщо ви викладаєте англійську мову, то ви можете вказати, що практикуєте розмовну та ділову мову, і також готуєте до популярних тестів TOEFL, IELS. Може бути так, що ви займайтесь лише з школярами, але не викладаєте бізнес-англійську, або ж навпаки, проводите уроки розмовної англійської, але не готуєте учнів до шкільних олімпіад.

До кожного предмету можна додати опис своїх досягнень. Можливо, коли ви здавали ЗНО з цього предмета, ви отримали 195-200 балів, або ваші учні – переможці олімпіад. Це зроблено для того, щоб учень, якому потрібна саме розмовна мова або 200 балів на тесті, побачив ваш результат і сфокусувався саме на ньому, але для нього це найважливіша інформація. Наступний блок – інформація про освіту, курси тощо. Тут можна додати свій заклад освіти, рік, коли його закінчили та ступінь. Також можна додати сертифікати, дипломи та інші відзнаки, які підтверджують описані результати. Зазвичай, репетитори додають дипломи бакалавра, магістра, переможців олімпіад, сертифікати TOEFL, IELS. Усі досягнення ми враховуємо в нашій рейтинговій системі. 

Далі починається блок «Додаткова інформація». Це можливість написати «невелике есе» про себе та свій досвід викладання. Ми не обмежуємо кількість знаків, а навпаки, допомагаємо репетиторам вмикати фантазію і розповідати про себе більше. Найчастіше викладачі пишуть про свій досвід, участь в конкурсах й турнірах, власні перемоги й здобутки, особисті якості. Для клієнтів важливо, окрім предметних компетенцій, наявність спільних поглядів та інтересів, щоб було цікаво разом займатися. Якщо ви обоє цікавитесь давньою історією, то займатись вам буде комфортніше, ніж коли репетитор захоплюється кулінарією, а ви – кінним спортом.

У цьому блоці є можливість додати відео-візитку з посиланням на YouTube. Потенційні клієнти матимуть змогу побачити свого майбутнього репетитора, особливо це важливо для вчителів іноземних мов.

Наскільки часто репетитори користуються перевагою відео-візитівки?

Ми лише нещодавно запустили можливість додавати відео. Але вже достатньо велика кількість нових репетиторів починають завантажувати відео. Це хороший інструмент власного промоушена для викладача.

Наступний блок – це інформація про те, як і коли вам зручно проводити заняття. Ми маємо розуміти ваше місце, райони виїзду, чи можете ви займайтесь по Skype, чи ні.

Останній блок – розклад занять учня. Він реалізований у вигляді невеликого календаря. Зеленим кольором позначають завантаженість репетитора.

Після того, як анкета повністю заповнена, вона відправляється на модерацію до наших менеджерів по роботі з репетиторами. Вони детально вичитують анкету, інколи виправляють логічні або стилістичні помилки. Якщо окремі поля до кінця не заповнені, то модератори уточнюють інформацію електронною поштою чи телефоном. Вони також перевіряють збіг доданих дипломів та наявних предметів в анкеті. Отож, менеджери роблять максимально все можливе для користувачів сайту, які переглядатимуть профіль репетиторів, щоб їхня інформація була виключно якісна, перевірена та релевантна.

Після перевірки анкета підтверджується менеджером і потрапляє в основний каталог на сайті – тобто стає доступною для всіх користувачів. Про це викладача повідомляють листом.

Розкажи, будь ласка, детальніше про рейтинг.

Рейтинг – це складна система, яка враховує десятки параметрів і є вкрай важливою для максимально якісного ранжування репетиторів. Враховується практично все, починаючи з таких незначних параметрів як заповненість полів анкети, наявність фото, дипломів, відео і т.д. А потім йдуть більш складні параметри, які розраховуються за допомогою математичних формул на основі кількості заявок у роботі, кількості вдало/невдало завершених заявок, швидкості взаємодії з клієнтами, швидкості відповідей на запити і на повідомлення в чаті та інші.

Рейтинг та система фільтрів неймовірно важлива для того, щоб видати вам в пошуку саме тих викладачів, які максимально підходять під ваші запити, і їх має бути певна обмежена кількість, оскільки ніхто не має зайвого часу на вибір із сотні викладачів. Саме тому ми докладаємо тут дуже багато зусиль, щоб зробити  рейтинг максимально об’єктивним. Після того, як анкета вже повністю опрацьована, репетитор потрапляє до основного каталогу, де клієнт вас знаходить, телефонує або пише. Також на ресурсі є чат, щоб зв’язатися з репетитором відразу на сайті.

Розкажи, будь ласка, про блог.

Ми заохочуємо наших репетиторів не лише шукати учнів, але й ділитися власним досвідом з іншими репетиторами, учнями тощо. Блог – це хороша можливість для додаткової самореалізації та показник професіоналізму викладача.

Які ще є переваги сервісу BUKI для репетиторів?

BUKI дає можливість індивідуальним репетиторам, викладачам ділитися своїми знаннями, навичками і досвідом та отримувати за це додатковий дохід. І, водночас, допомагає завжди залишатись абсолютно гнучким: обирати свій графік і не мати жодної прив’язки до часу чи місця. Напевно, це і є основна цінність BUKI – робити те, що ти дуже любиш і відчувати себе вільним.

Фотографії узяті з сайту BUKI 

До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
6
міс.
1
7
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.