Букі: безкоштовний сервіс для пошуку репетитора

Читайте цікаве інтерв'ю з одним із засновників українського стартапу для пошуку репетиторів БУКІ - Вадимом Синжерецьким.

Якщо Ви чи ваша дитина в пошуках викладача з фізики, математики, чи Ваша мрія навчитися грати на барабані або флейті, відтепер Ви можете користуватися безкоштовним сервісом пошуку репетиторів БУКІ. Автоматизований сервіс та професійні менеджери підтримки постійно шукають відповідальних викладачів, які знають свій предмет на високому рівні і зможуть дати дитині багато цікавої інформації та допомогти їй краще засвоїти предмет, а може й взагалі, пробудити інтерес до більш глибшого вивчення теми. Український стартап БУКІ вже успішно працює в більше ніж в 200 населених пунктах України та створює максимально зручні умови для пошуку та роботи професійних викладачів та учнів.

Ми взяли інтерв’ю у співзасновника і CEO освітнього проекту Вадима Синжерецького, який розповів нам про переваги «маркетплейсу» для пошуку репетиторів, про принцип роботи сайту, і яким чином відбувається пошук потрібного викладача.

Історія створення українського стартапу БУКІ розпочалась з банальної студентської ідеї. Попрацювавши певний час індивідуальним репетитором Вадим помітив, що як пошук нових учнів для його колег-репетиторів, так і пошук якісного підходящого індивідуального викладача для учня були неймовірно проблемним процесом із залученням газет, соціальних мереж, дошок оголошень, при цьому жоден з зазначених каналів не гарантував результату. Знайшовши однодумців, команда почала окреслювати чітку стратегію і алгоритми розвитку майбутнього стартапу.

І ось, 11 серпня 2014 року компанія святкує свій день народження, бо саме в цей день на сайт зайшли перші користувачі.

Вадим, скажіть будь ласка, яким чином виникла назва «БУКІ»?

«БУКІ» - це друга літера глаголиці (поряд з кирилицею, одна з найдавніших слов'янських абеток – примітка автора), яка лягла в основу багатьох слів пов’язаних з освітою (буква, азбука) і дуже співзвучна з англійським словом book (книга). Саме тому і вирішили залишити з усіх можливих варіантів таку, досить оригінальну, назву.  

Чи є в Україні аналогічні проекти?

В той момент, коли БУКІ зароджувався як стартап, на ринку вже були схожі проекти, але вони в більшій мірі тільки частково закривали ринок кількох великих міст (Київ, Харків), а для решти регіонів пошук репетитора ставав суцільною проблемою - дошки оголошень (ОЛХ), соціальні мережі, газети. Саме тоді ми побачили цю проблему і вирішили створити продукт, який допоможе учням знаходити якісних, перевірених викладачів дуже просто і не менш просто знаходити нових учнів для репетиторів.

Як відбувається пошук репетитора?

Хочу зазначити, що це відбувається дуже швидко та просто. За декілька хвилин ви можете знайти викладача, який підходить вам по предмету, місцю проведення занять, ціні і інших важливих параметрах вибору для вас. Для цього просто оберіть того репетитора, який вам найбільше підходить і залиште на нього заявку. Обраний викладач отримає дане повідомлення в SMS та на пошту і зв’яжеться з вами протягом доби.
Кожний викладач надає актуальну інформацію про свої професійні навики, освіту і досвід роботи, вказує ціну за послуги і місто та район в якому проживає.

Відвідувач на сайті може побачити відгуки про кожного репетитора. Саме з цих відгуків формується його рейтинг.

Яка кількість репетиторів на даний момент перебуває зареєстрована на сайті?

Більше 10 тисяч активних викладачів з 200 міст та містечок України вже розмістили свої анкети на сайті БУКІ. Щодня ми допомагаємо знайти репетитора більше ніж для 300 людей. На сайті розміщено понад 120 дисциплін, тому вибирати точно є з чого.

Які ще можливості отримує користувач на сайті БУКИ?

По-перше, це можливість знайти репетитора у своєму місті, або онлайн (по Skype). При цьому займатися з викладачем Ви можете у будь якому місці - вдома, у репетитора, в кафе. Якщо людина не може обрати репетитора самостійно, то наш адміністратор з радістю запропонує найкращих кандидатів. Відгуки про репетиторів на сайті тільки реальні, оскільки їх можуть залишити тільки ті люди, які працювали саме з цим викладачем. І звичайно не менш важливо, сервіс пошуку безкоштовний – Ви сплачуєте лише репетитору.

Вадим, чи є такі моменти, коли викладач не підійшов людині та надав їй не якісні послуги? Як вирішуються такі ситуації?

Безумовно, коли мова йде про тисячі, десятки тисяч підібраних репетиторів, то можуть бути моменти, коли хтось комусь не підійшов. Це абсолютно нормально. Ми завжди вислуховуємо обидві сторони, заглиблюємось у деталі ситуації, щоб запропонувати максимально підходяще для обох сторін рішення. Ми завжди відкриті і готові надати для клієнта нового репетитора, якщо попередній по якихось причинах не підійшов.

Максимально якісні послуги – це один з головних наших принципів.

Скажіть будь ласка, чи задумуєтесь Ви про масштабування та вихід на інші ринки?

Так, звичайно. Масштабування на нові ринки – це один з ключових фокусів нашої роботи на даний момент. Зараз ми дуже швидко ростемо в Польщі та Казахстані, в тестовому режимі запустились в Індії та Нігерії і в планах маємо ще кілька нових країн. В нас є певне бачення того, як ми можемо допомагати контактувати репетиторам і клієнтам набагато простіше по всьому світу і, як результат, стати серйозним гравцем на глобальному ринку репетиторських послуг. Надіємось на те, що нам вдасться реалізувати ці можливості.

Поява подібних ресурсів на ринку України свідчить про важливі зміни в освітньому середовищі. Завдяки проекту БУКІ українці можуть економити свій час, та знайти не лише викладача, але й мудрого наставника. На сайт Ви зможете знайти цікаві статті, відео, блоги педагогів.

Фотоматеріали надані Вадимом Синжерецьким (на фото: Олександр Ярусевич, Вадим Синжерецький, Кирило Лазарєв, Валентин Бовчалюк)

Посилання БУКІ: https://buki.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.