Близько 140 тисяч осіб за оперативними даними #УЦОЯО зареєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.
Остаточні цифри будуть відомі дещо пізніше, коли регіональні центри оцінювання якості освіти опрацюють усі платежі, – додав очільник МОНу.
Сергій #Шкарлет підкреслив і те, що #ЗНО є основним інструментом якісного та неупередженого вступу до закладів вищої освіти України й воно нікуди не зникає, а всі маніпуляції на цю тему – невдячна справа.
математика – 38 797;
українська мова і література – 36 359;
англійська мова – 27 495;
українська мова – 11 133;
історія України – 8 868;
математика (завдання рівня стандарту) – 6 953;
біологія – 4 461;
фізика – 1 795;
географія – 1 780;
хімія – 1 134;
німецька мова – 226;
французька мова – 57;
іспанська мова – 13.
Сергій Шкарлет зазначив, що з 1 лютого розпочнеться реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Для його проведення розроблено декілька варіантів:
в повноформатному режимі;
як державна підсумкова атестація у формі ЗНО;
як #ДПА в закладах освіти (за вибором здобувача освіти).
Це варіанти, які можуть бути схвалені з урахуванням епідемічної ситуації в Україні. Доцільність імплементації одного з них буде розглядатися в березні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, – наголосив Шкарлет.
Крім того, він нагадав, що 10 квітня відбудеться пробне ЗНО. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів з переліку та пройти тестування вдома. Свої відповіді кожен учасник може внести до спеціального сервісу 10–14 квітня, щоб уже 16 квітня отримати результати.
Вас також може зацікавити: З 2025 року українська мова стане обов'язковою для ЗНО, – Тарас Кремінь
Журналістка:
Старовойт Ольга ВалеріївнаВикористання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.
Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.
Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!