Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
1145
27 вересня 18:42

Батьківський контроль на новому рівні: у Китаї одяг школярів оснащуватимуть чипами, щоб відстежувати місцезнаходження дітей

У соціальних мережах пристрої вже порівняли з електронними браслетами для злочинців.

На півдні Китаю, у місті Чжухай, в одній з початкових шкіл наважились на нестандартний експеримент. Так, в одяг учнів вирішили вбудовувати мікрочипи, щоб відстежувати місце їхнього перебування.

Про це пише France Info.

Мініатюрні пристрої дозволять батькам стежити за дітьми у режимі реального часу, знати, де вони знаходяться та як довго – наприклад, скільки часу провели у їдальні чи туалеті. А якщо учень потрапить у небезпечну ситуацію, система надішле попередження як батькам, так і вчителям.

Крім того, за допомогою цих пристроїв можна буде вільно спілкуватися з дітьми, оскільки чип автоматично підключається до обміну повідомленнями.

Ініціатива викликала досить неоднозначну суспільну реакцію. У соцмережах чипи порівняли з електронними браслетами для злочинців.

Це не перша спроба Китаю запровадити подібний додатковий контроль – у країні останнім часом виникає безліч скандалів, пов’язаних з умовами навчання учнів, а також з прогулюванням занять. Не останнє місце займає й залежність від комп’ютерних ігор.  

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: У Китаї дітям дозволять користуватися TikTok тільки 40 хвилин на день

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.