Новини
856
20 вересня 16:01

У Китаї дітям дозволять користуватися TikTok тільки 40 хвилин на день

Також дітям не вдасться зайти у додаток з 22:00 до 6:00.

У Китаї дітям обмежили час на TikTok: вони зможуть переглядати відео до 40 хвилин на день. Про це повідомляє Hromadske з посиланням на заяву компанії TikTok.

У китайській версії TikTok буде впроваджено найсуворіші методи захисту дітей за всю історію існування платформи.

Серед обмежень – діти до 14 років зможуть користуватися TikTok лише 40 хвилин на день. Також у додаток не вдасться зайти з 22:00 до 6:00.

Користувачі до 14 років, які зареєструвалися під справжніми іменами та датами народження, автоматично переведуть у «молодіжний режим». Вони не зможуть самостійно перемикнутися на звичайний режим.

Розробники просять батьків змінити дані у TikTok, якщо їхня дитина зареєстрована не під справжнім іменем.

У «молодіжному режимі» користувачам частіше пропонуватимуть відео про виставки у музеях, науково-популярні експерименти, історію та подорожі країною.

Фотоматеріали: shutterstock.com/phBodrova

Вас також може зацікавити такий матеріал: Дипломований тіктокер: в університеті Поплавського відкрили новий факультет 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.