Архітектор-2018: у конкурсі перемогла студентка СНАУ

У всеукраїнському конкурсі "Архітектор-2018" перемогла студента СНАУ - Наталія Квасова.

Наша країна має талановиту молодь, яка досягає неймовірних результатів у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Учні та студенти давно вже довели, що їм під силу створювати власні стартапи та цікаві розробки, які стосується не лише IT-технологій, але й інших галузей.

6 березня завершився конкурс «Архітектор-2018», у якому взяли участь студенти будівельних спеціальностей провідних ВНЗ України.

За умовами конкурсу, учасники мали пройти декілька етапів. Для початку потрібно було розробити цікаву ідею, тобто ескіз паркових меблів у міському середовищі. Серед представлених робіт було обрано 65 фіналістів, які продовжили боротьбу за призове місце.

У фіналі кожен учасник міг обрати тему, яка йому подобається найбільше. Важливою умовою було створення презентації архітектурного об’єкта в рідному місті.

Як зазначає Педагогічна Преса, учасникам запропонували розробити проект Культурно-розважального комплексу в центрі міста Суми в мальовничому місці на березі річки Псел.

Найвищі бали отримав проект студентка СНАУ і відповідно, вони здобула перемогу.

Зазначимо, що на переможців конкурсу чекає цікава та пізнавальна поїздка в Дубай (ОАЕ).

Фотоматеріали взяті з освітнього порталу Педагогічна Преса

Посиланна Педагогічна Преса: http://pedpresa.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.