Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Алгоритм заповнення карток обліку учнів і вчителів

З метою покращення якості даних, що використовуються для розподілу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, МОН видало наказ про збір персональної інформації щодо кожного учня та педагогічного працівника.

Міністерство освіти і науки проводить збір індивідуальних даних учнів і педагогічних працівників для розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023 рік між місцевими бюджетами.

Як зазначається, деталізована до окремого здобувача освіти інформація уможливить недопущення дублювання обліку учнів після їхнього вимушеного переміщення через повномасштабну війну.

МОН підготувало алгоритм заповнення таких індивідуальних карток обліку уповноваженими працівниками закладів загальної середньої освіти:

  1. потрібно авторизуватись у системі завантаження даних у ПАК «АІКОМ» за допомогою особистих логіну та паролю. Для авторизації можна використати дані, які вже використовувались для входу в особистий кабінет в системі ІТС «ДІСО». У разі відсутності логіну та паролю, необхідно отримати їх в уповноваженого працівника в органі управління освітою;

  2. після авторизації необхідно обрати на сторінці закладу розділ «Налаштування» — «Довідники», відкрити закладку «Семестри» і створити актуальний, якщо цього досі не було зроблено;

  3. у розділі «Довідники» відкрити закладку «Зміни» і актуалізувати перелік змін, якщо в цьому є необхідність;

  4. на сторінці закладу обрати розділ «Персонал» — «Список» та актуалізувати перелік і відомості в індивідуальних картках працівників закладу освіти;

  5. у розділі «Довідники» обрати закладку «Класи» та створити перелік класів для відповідного навчального періоду (із зазначенням класних керівників);

  6. у розділі «Довідники» відкрити закладку «Учні». Актуалізувати перелік учнів закладу, використовуючи функціонал створення і редагування облікових карток;

  7. на сторінці закладу обрати розділ «Звіти» та відкрити звіт «Субвенція» для перевірки узагальнених даних закладу освіти.

Міносвіти наголошує, що заклади освіти мають сформувати «Звіт про чисельність і склад педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів» (форма № 83-РВК) на основі індивідуальних карток обліку педагогічних працівників до 24 жовтня 2022 року.

Уповноважений працівник в органі управління освітою має здійснити перевірку заповнення закладами загальної середньої освіти:

  1. даних, що використовуються для моделювання розподілу освітньої субвенції (на сторінці органу управління освітою необхідно обрати розділ «Звіти» — «Субвенція») до ЗО вересня 2022 року;

  2. звітів ф. № 83-РВК підпорядкованих закладів освіти, що сформовані за рахунок автогенерації з масиву індивідуальних даних педагогічних працівників, і сформувати зведений звіт до ЗІ жовтня 2022 року.

Нагадаємо, отримані дані збору індивідуальних карток учнів і педагогічних працівників використають при підготовці змін до постанови Кабінету міністрів №1088 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами».

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.