Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Захист персональних даних неповнолітніх у процесі реалізації права на освіту
»
Взяти участь Всі події

Активності для дітей віком від 2 до 6 років: цікаве дозвілля

Навіть під час війни дорослі мають зробити все можливе, аби діти не відчували її відгуків.

Всеукраїнська дистанційна система освіти та піклування за дітьми раннього дошкільного віку «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві заняття для малюків віком від 2 до 6 років.

На наймолодших учасників чекає тематичний день «Басейн». Діти обведуть контури басейнів різних геометричних форм, почистять іграшковий басейн від «сміття» та помиють у ньому іграшки, знайдуть тіні різних плавзасобів, зробляти аплікацію.

Для малечі 3-4 років фахівці підготували тематичний день «Бібліотека». Діти створять власну книжку та складуть розповідь за малюнками, спрогнозують ймовірний сюжет книги за ілюстрацією на обкладинці, намалюють ілюстрації для книжки.

Дошкільнята 4-5 років відвідають тематичний день «Медичні заклади». Вони пограють у гру «Правда чи ні», знайдуть на ілюстрації предмети, які потрібні лікарю, здійснять віртуальну екскурсію медичним центром, полікують медведика, навчаться малювати за допомогою шприца.

Дошкільнята 5-6 років відвідають тематичний день «Спортивний комплекс». Вони розглянуть різне спортивне обладнання, домалюють зображення стадіону, зроблять кубик із зображеннями спортивних установ та об’єктів, пограють в ігри.

Усім бажаючим учасникам спільного з дитиною дозвілля можна зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, згідно з повідомленням Нацполіції, вихователька дитячого будинку в Київській області Фастівського району, замість того, аби оберігати і турбуватись про підопічну, відверто катувала 9-річну дівчинку.

Фотоматеріали: Mr.Leader

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.