і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Замовляйте «Вебінарний Безліміт» та отримуйте
місяць необмеженого доступу до 90 вебінарів

Адміністрація житомирського ліцею №25 заборонила подарунки вчителям

Керівництво закладу заборонило батькам робити подарунки педагогам. Відповідне рішення опублікували на сторінці у Фейсбук.

Останній дзвоник – це не лише свято школярів, які закінчують навчання, але й привід для хвилювань. У що одягнутись, яку зачіску зробити, який букет обрати для вчителя і що йому подарувати. Зазвичай, вибором презентів для педагогів опікується батьківський комітет.

Однак, від цієї «традиції» усе частіше відмовляються як батьки, так і педагоги. Нещодавно адміністрація житомирського ліцею №25 здивувала батьків забороною дарувати подарунки вчителям.

Адміністрація ліцею №25 категорично забороняє збір будь-яких коштів на вищезазначені заходи. Завершення певного етапу навчання – подія досить визначна як для дітей, їх батьків, так і для вчителів, тому відповідні працівники ліцею зроблять усе можливе для її організації та проведення в межах свого робочого часу та за оплату, що гарантовану чинним законодавством. Найвищою подякою за вчительську працю буде вдале проходження ДПА та ЗНО кожним випускником ліцею та досягнення ними життєвого успіху. Припинімо зародження корупційних діянь зі шкільної парти, цим самим підвищуючи рівень поваги та довіри до шкільного вчителя.

Якщо ж, усе-таки, батьки бажають зробити подарунок або допомогти фінансово, то керівництво закладу зазначило, що для цього існують благодійні внески:

А для всіх охочих надати добровільну благодійну допомогу ліцею є зручний, цивілізований, законодавчо передбачений шлях через відкриті благодійні рахунки. Тож через довірливі стосунки, прозорість і відкритість будуємо Нову Українську школу та утверджуємо європейські цінності.

Нещодавно «Всеосвіта» досліджувала питання про подарунки освітянам. А ви хочете дізнатись, що говорить «Буква» закону? Тоді читайте новину.

Посилання на сторінку у Фейсбук: http://bit.do/eSxPB

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти