Новини
96
8 вересня 2020 о 13:46

Абсурдно перевіряти школи, де вже навчаються діти і куди не пускають навіть батьків, - Іванна Коберник

Найближчим часом Уряд планує перевірити школи на дотримання протиепідемічних вимог - чи раціонально це?

Рішення про перевірки шкіл на дотримання протиепідемічних правил було ухвалено ще 3 серпня, після урядової селекторної наради. Але у МОН виконувати це розпорядження почали лише через місяць, 4 вересня. Про це написала на своїй сторінці у фейсбук співзасновниця громадських організацій "Батьківський контроль" і "Смарт освіта" Іванна Коберник.

На епічному ефірі "Право на владу" т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що уряд і МОН планують перевірки шкіл на предмет забезпечення протиепідемічних вимог. Уряд і МОН, які не дали на забезпечення шкіл захисними і дезінфікуючими засобами ні копійки, планують школи перевіряти, — написала Іванна Коберник.

Вона додала, що перевірки шкіл наразі шкодять усім учасникам освітнього процесу.

Це абсурд — пускати перевіряльників до шкіл, де вже навчаються діти і куди не пускають навіть батьків, — написала Коберник.

Знову безвідповідальність і зневага — не дати ні копійки на забезпечення організації навчання в школах в умовах пандемії, але організовувати перевірки, заявила Іванна Коберник.

До своїх слів співзасновниця громадських організацій додала фото документа, де вказана дата ухвалення рішення про перевірки шкіл та дата його реалізації:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову та в.о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету спільно з Держпродспоживслужбою провести невідкладну перевірку закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.


Вас також може зацікавити: Школа VS вірус: по Україні стрімко закриваються заклади освіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.