Абітурієнти зможуть приїздити з тимчасово окупованого Криму для вступу в українські виші - Кабмін

Учні мають право на в’їзд, або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції.

Студенти зможуть виїздити з тимчасово окупованого Криму з метою вступу або навчання у закладах освіти. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України – зміни внесені до розпорядження КМУ від 8 серпня 2020 р. № 979-р «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно з нововведеннями, абітурієнти та особи, які зараховані на навчання до закладів освіти та які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя, мають право на в’їзд, або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції.

Метою виїзду можуть бути:

  • вступ (подання документів тощо) до закладів освіти на підконтрольній території України;

  • початок навчання (розв'язання питань, пов’язаних із початком навчання) у закладах освіти на підконтрольній території України.

Крім того, були внесені зміни стосовно самоізоляції осіб, які перетинають контрольні пункти виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

Так, припиняється самоізоляція в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.

Джерело: https://vse.ee/eky


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

"Виїзд в Україну заборонено": абітурієнтів з ТОТ не випускають складати іспити для вступу у виші

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!