Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Марафон. День 5:
«
Впевнений крок до європейського рівня освіти
»
Взяти участь Всі події

Абітурієнти з ТОТ зможуть вступати у виші онлайн

За результатами індивідуальної співбесіди онлайн зможуть бути зарахованими до вузів абітурієнти з тимчасово окупованих територій.

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій зможуть вступати до вишів за результатами індивідуальної співбесіди онлайн. Про це заявила віцепрем’єр-міністрка України Ірина Верещук під час прямого ефіру на телеканалі «Україна-24».

Перелік таких громад постійно оновлюється та затверджується Мінреінтеграції. Відповідно до останніх оновлень, наразі до нього входять окремі громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

Майбутнє наших дітей — з нами, з вільною Україною. Інакше не може бути. Ми зробимо усе, щоб цього року десятки тисяч учорашніх школярів із ТОТ отримали можливість дистанційно навчатися у закладах на вільній території, — сказала Верещук.

Нагадаємо, Україна готується до нового навчального року та вступної кампанії, враховуючи безпекові фактори.

За словами голови підкомітету Верховної Ради з питань вищої освіти Юлії Гришиної, для абітурієнтів із громад у зоні бойових дій, під тимчасовою окупацією чи в оточенні цього року затверджується окремий порядок вступу до вишів за Квотою-2. Така квота встановлюється у закладах вищої освіти в обсязі десяти відсотків (але не менше одного місця) або двадцяти відсотків у переміщених закладах вищої освіти та у закладах вищої освіти Запорізької, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.