Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

22 жовтня 2018 о 17:35

8 тиждень НУШ: підбірка методичних матеріалів від "Всеосвіти"

Пропонуємо вам методичні розробки на тему "Техніка, яка допомагає". Користуйтесь із задоволенням!

Любі вчителі, вітаємо вас із початком 8 тижня НУШ. На цьому тижні учні дізнаються, яка техніка та технічне обладнання допомагає в побуті, як безпечно ними користуватися, як організувати робоче місце тощо.

“Всеосвіта” створила для вас підбірку різних методичних матеріалів, які доможуть вам урізноманітнити освітній процес. Усі документи доступні для безкоштовного завантаженння у розділі “Бібліотека”.

1. Конспект уроку до 8 тижня модельної програми “Техніка, яка допомагає”.

Олійник Марія, вчителька початкових класів з Тернопільщині пропонує урок образотворчого мистецтва для 8 тижня НУШ на тему “Транспорт. Вантажна машина”.

Для проведення уроку вам знадобляться такі підручні матеріали: альбомний аркуш А4, простий олівець, гуаш, пензлі, клей ПВА, ластик, сіль, малюнки або фотоілюстрації, із зображенням різних вантажних машин, іграшка. На цьому уроці першачки ознайомляться з технікою малювання сіллю і гуашшю.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

2. Техніка, яка допомагає

Потіп Тетяна, вчителька початкових класів пропонує першачкам пограти у цікаву гру і визначити, яка техніка до якої категорії відноситься. І власне, яким саме пристроєм діти бажають навчитися користуватися. Для того, щоб взяти участь у грі, потрібно перейти за посиланням, яке вказане на картинці.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

3.  Додатковий матеріал “Техніка, яка допомагає”

Семенець Юлія, вчителька початкових класів з Херсонщини пропонує педагогам розширити знання учнів про предмети, що створюють комфорт і полегшують працю людини. У документі пропонуються не лише ігри, але й словничок, який допоможе малечі запам’ятати, що таке “девайси” і “гаджет”.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

4. Ребуси, ігри, завдання на тему “Техніка, яка допомагає”

Ранкові зустрічі, загадки, ребуси, ігри, завдання та ще багато цікавинок пропонує вчителька початкових класів Дзюба Алла з Черкащини. У завантаженому документі ви віднайдете різноманітні ігри, які допоможуть юним школярам краще зрозуміти принцип роботи техніки та як саме вони нам допомагають у житті.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

5. Гра “4-й зайвий”

Запропонуйте учням погратися у гру «4-й зайвий», яку завантажила до до онлайн-бібліотеки «Всеосвіти» вчителька початкових класів Валівоць Ірина. На картинках зображені побутова техніка, якою ми та наші батьки користуються щоденно. Учням потрібно визначити, які із перелічених предметів не відносяться до техніки.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

Ми вдячні усім педагогам, які щодня завантажують до бібліотеки чималу кількість розробок. Саме ви допомагаєте усім вчителям України урізноманітнювати уроки, а ваші креативні ідеї надихають їх на створення власних розробок.

Користуйтеся із задоволенням та не забувайте ділитися власними баторічними напрацюваннями, адже саме зараз триває конкурс “Методичний тиждень”. Ми врахували ідеї та побажання багатьох освітян і створили два рейтинги: перший – враховує кількість вподобайок та завантажень впродовж тижня; другий – формується за кількістю завантажених розробок до бібліотеки “Всеосвіта”.

Беріть участь та вигравайте приємні подарунки. Успіху!