7 розвивальних 3D-кубиків для дитячої уваги

Зустрічайте нову розробку "Всеосвіти"– паперові 3D-кубики на різноманітну тематику, які зроблять ваші уроки чи будь-яке позашкільне дозвілля ще цікавішим.

Як зробити так, щоб будь-який урок став миттю веселим та креативним? Ми впевнені, що саме зараз вам не вистачає веселих паперових кубиків від дизайнерів «Всеосвіти». Це приголомшливі інтерактивні кубики на різноманітну тематику, які можна використовувати для тематичних тижнів Нової української школи.

Рекомендації перед використанням: Кубики ідеально підходять для друку у форматі А4. Роздруковуйте саморобки на цупкому папері. Так дитині буде зручніше її вирізати та й саморобка збереже свій неповторний вигляд. На жаль, але звичайний папір швидко псується. Кожну розробку можна створити у меншому розмірі та у більшому. На одному листі А4 зображені чотири шаблони, а на всіх інших – по одному. 

Міні-інструкція до саморобок: 

  • виріжте кожну фігурку за пунктирними лініями;
  • склеюйте позначені області;
  • насолоджуйтесь власною розробкою. 

 Кубики на тему “Транспорт”  

Чи знають ваші діти, який вид транспорт використовується для будівельних та землерийних робіт? Ми підготували для вас чудові паперові кубики у вигляді спецтехніки, які використовуються для різних видів робіт: Екскаватор, Каток, Бульдозер, Евакуатор, Грузова машина, Самоскид тощо. Кубики можна використовувати для 22 тижня НУШ “Транспорт”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-tehnika-116750.html

 Кубики на тему “Кораблі”  

Кораблі також поділяються на різноманітні класифікації і типи, тож ми пропонуємо ознайомитись з деякими з них. Зустрічайте паперові кубики-кораблі. Кубики можна використовувати для 22 тижня НУШ “Транспорт”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-korabli-116751.html

 Кубики на тему “Будинки”  

За допомогою цих кубиків малеча може розповісти про особливості свого будинку або квартири. Деякі з них схожі на казкові будиночки, тож можна пофантазувати, які герої або персонажі там можуть проживати. Кубики можна використовувати для 10 тижня НУШ “Театр” і 18 тижня НУШ “Я – мандрівник”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-budinki-116752.html

 Кубики-єдиноріжки  

І хоча єдинорогів вважають міфічними істотами та вони досі залишаються популярними. Відтепер у кожного школяра може бути свій особливий єдиноріг, вам потрібно лише роздрувати і обрати той, який подобається найбільше. Кубики можна використовувати для 9 тижня НУШ “Ігри” та 17 тижня НУШ “Світ захоплень”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-edinorizki-116753.html

 Кубики 3D-машинки 

Паперові кубики-машинки обов’язково захоплять увагу малечі. Обирай, яка тобі найбільше подобається: машина швидкої допомоги, таксі, поліцейська чи може пікап? Кубики можна використовувати для 22 тижня НУШ “Транспорт”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-masinki-116754.html

 Веселі 3D-звірятка 

А чи знаєте ви, які тварини проживають у вашому лісі або регіоні, до прикладу? Як, ще ні? Тоді час це виправляти. Давайте пізнавати різноманітний світ тварин разом з нами. Кубики можна використовувати для 29 тижня НУШ “Світ тварин”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-zvirata-116755.html

 Веселі 3D-тваринки 

Панда, Ведмежатко чи може ще й Єнот? Так, дійсно важко обрати когось одного. Тому пропонуємо вам самостійно обрати тваринку і створити чудову колекцію, яка прикрашатиме робоче місце дитини або класний куточок. Кубики можна використовувати для 29 тижня НУШ “Світ тварин”. 

Завантажити кубики за посиланням: https://vseosvita.ua/library/paperova-3-d-tvarinki-116756.html


Нагадаємо, ви також можете завантажити різноманітних паперових тваринок і створити міні-зоопарк своїми руками. Збирайте колекцію тваринок від “Всеосвіти” і насолоджуйтесь творчим процесом.

Ще більше креативних ідей та творчих розробок ви знайдете у розділі “Класний менеджемент” і “Творчі ідеї”

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.