Розробки
45540
14 вересня 2018 о 20:37

4 пори року - «Дерево сезонів» – нова творча ілюстрація від проекту «Всеосвіта»!

Завдяки новинці, ви зможете в ігровій формі пояснити дітям, що таке пори року, і в якій послідовності вони змінюються. Завантаження – безкоштовне!

Друзі, проект «Всеосвіта» цього разу знову вас приємно дивує, адже ми презентуємо нову творчу розробку – «Дерево сезонів».

Зміна пір року – це вічне і незмінне явище природи, розуміння якого необхідно прищеплювати змалечку. 

«Дерево сезонів» – це захоплива розробка, створена дизайнерами нашого проекту спеціально для юних школярів. Завдяки новинці, ви зможете в ігровій формі пояснити дітям, що таке пори року, і в якій послідовності вони змінюються.
 
Розробка спрямована на асоціативну пам'ять у найменших школярів, адже кожна пора року відображає характерні природні явища, тож малеча з легкістю запам'ятає, що зимою багато снігу, а весною – все розквітає.
 
Ми підготували для вас два макети «Дерево сезонів»:

Перший макет – це вже готова кольорова розробка, яку потрібно лише вирізати, склеїти та почати вивчати.

«Дерево сезонів» №1 кольорова:  https://vseosvita.ua/library/derevo-sezoniv-no1-60264.html

«Дерево сезонів» №контурна:  https://vseosvita.ua/library/derevo-sezoniv-no2-60268.html


Другий макет – дає змогу кожному допитливому школяру проявити фантазію та розмалювати дерево самостійно або разом з однокласниками. Творче завдання орієнтоване на формування нових знань і здібностей дитини.

«Дерево сезонів» №кольорова:  https://vseosvita.ua/library/derevo-sezoniv-no3-60271.html

«Дерево сезонів» №контурна:   https://vseosvita.ua/library/derevo-sezoniv-no4-60274.html«Дерево сезонів» – це чудова ідея для організації колективної роботи в класі та можливість власноруч оформити яскраве освітнє середовища в стилі Нової української школи.

Завантаження – безкоштовне!

Розробка створена у високій якості та підходить для звичайного друку у форматі А4. 


Усі деталі є окремо у збільшеному розмірі під формат А4, як кольорові так і контурні: 


Також у розділі «Класний менеджмент» ви можете завантажити пізнавальні та корисні розробки: «Мотиваційні браслетики», «Навчальний годинник» та розпорядок дня «Мій день».

Для вас та ваших школярів ми створюємо лише найкращі розробки! Завантажуйте та користуйтесь із задоволенням! 
 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!