Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

30% закладів освіти готові до навчання офлайн — Шкарлет

Результати щодо готовності закладів освіти до очного навчання оголосять після 20 серпня.

На шостому місяці повномасштабної війни, яку веде росія проти України, щодня ракетними та артилеристськими обстрілами гатячи по закладах освіти, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що станом на сьогодні понад 30% закладів освіти готові до організації освітнього процесу в очному форматі.

Кількість закладів із укриттями для учасників освітнього процесу стає дедалі більшою, і на сьогодні понад 30% закладів освіти готові до організації освітнього процесу в офлайн форматі, — повідомив Шкарлет в ефірі національного телемарафону в середу вдень.

Окрім того, очільник відомства нагадав, що керівники військових адміністрацій і засновники закладів освіти визначатимуть формат організації освітнього процесу з 1 вересня.

Шкарлет також повідомив, що остаточні результати щодо готовності закладів освіти до очного навчання будуть відомі після 20 серпня.

Нагадаємо, в українських школах застосовуватимуться альтернативні формати навчання через повномасштабну російсько-українську війну та терористичну діяльність армії путіна щодо українців. Саме тому до 1 вересня батьки мають обрати форму — офлайн чи онлайн, — за якою навчатиметься їхня дитина

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.