+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

3 тиждень НУШ «Мої друзі»: добірка матеріалів для вчителів

Добірка додаткових матеріалів та цікавих ідей, які допоможуть вчителю вдало провести 3 тиждень НУШ. Завантажуйте та користуйтесь!

Спеціально до 3 тижня НУШ «Мої друзі», ми підготували для вчителів добірку творчих розробок, ілюстрацій та методичних матеріалів, які допоможуть урізноманітнити освітній процес і прикрасити клас. Усі розробки доступні для завантаження абсолютно безкоштовно!


Тепломір настрою

«Тепломір настрою» мають різні вирази обличчя, що дозволить дітям провести паралелі, якнайкраще зрозуміти власний настрій.

Ми створили 4 різні дизайни «Тепломіра настрою»:

  • «Смайлики-кучерявчики»;
  • «Смайлики-пухнастики»;
  • «Монстрики»;
  • «Ворони».

Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/teplomir-nastrou-89929.html

Добірка фотографій

Добірку фото учитель може використовувати у декілька способів:

  • Створювати презентації, відео.
  • Заповнювати лепбук.
  • Використовувати у якості розтяжки.
  • Використовувати для стіни слів.

Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/foto-i-kartinki-do-3-tizna-nus-moi-druzi-167398.html (перша частина), https://vseosvita.ua/library/foto-i-kartinki-do-3-tizna-nus-moi-druzi-167399.html (друга частина)

Вправи для проведення «Ранкових зустрічей» у 1 класі
Методичний матеріал
Лариси Коваль покликаний поглибити та розширити знання учнів про взаємовідносини між людьми і дружбу; навчити розрізняти справжню дружбу, слідкувати за культурою спілкування; розвивати в учнів загальнолюдські чесноти.

НУШ. «Я досліджую світ»
Вчимося вчитися та критично мислити
. Нестандартні завдання за темами тижнів до курсу «Я досліджую світ» 1 клас, 2018. Юлія Каламбет пропонує завдання для розвитку критичного мислення.

Психологічний тренінг «Я і мої друзі-однокласники»
Тренінг сприяє розвитку уваги, навичок спілкування та поведінки в ситуаціях емоційної напруги, уміння визначати власний емоційний стан, формує позитивне ставлення до школи та однокласників
. Розробка Галини Карпець буде корисною для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, шкільних психологів, батьків.

Вчителю 1 класу НУШ. Орієнтовні теми для «Щоденника вражень»
«Щоденник вражень» – це дитячий простір, який можна використати на свою користь і дорослим. Як? Наприклад, вчити висловлювати власну думку з певної теми. Ольга Долгова пропонує орієнтовні теми для «Щоденника вражень».


Мультики про дружбу


1. Які проблеми можуть виникнути у дитини? Відповідь на це питання дає мультфільм «Корисні підказки. Дружба». Він показує дітям, що не потрібно боятися ставити запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення у різних ситуаціях. 

2. Мудра Сова розповідає нову казку про Квіти дружби. Зайчик і їжачок вирішили пограти в ігри, а саме – порахувати квіти. Зайчик справився з цим завданням напрочуд швидко, а їжачок ні. Що було далі? Дивіться мультфільм. 

3. Струмочок почувався самотнім і нікому не потрібним. Однак він зустрічає жабку, яка нміркує над тим, як йому допомогти. Дивіться мультфільм, щоб дізнатись продовження історії. 

4. Анімація розповідає історію про ламу та пінгвіна, які не дружили між собою та ніколи не могли поділити ласощі. Та одного дня щось пішло не так і тварини подружились. Перегляньте мультфільм і запропонуйте учням подумати над тим, які якості особистості важливі для дружби.

5. Зворушливий мультфільм про кошеня та пітбуля, які виручили один одного з біди та ще й стали кращими друзями. 

6. Часто ми дружимо з тими, хто дуже відрізняється від нас. Ця історія саме про двох абсолютно не типових героїв і їхню дружбу. Запропонуйте школярам подивитись мультфільм і подумати над тим, чому важливо цінувати дружбу та чи так легко відновити її, наприклад, після сварки.

7. Мультфільм розповідає про Зоотрополіс – сучасне місто, населене антропоморфними тваринами. У центрі уваги кролиця Джуді Гопс, яка мріє стати поліцейським. Як у неї це виходить та яких друзів вона зустрічає в процесі роботи – дізнаєтесь з мультфільму. 

Вас також зацікавить: 

1 тиждень НУШ «Я – школяр»: добірка матеріалів для вчителів,

2 тиждень НУШ «Мій. Наш клас»: добірка матеріалів для вчителів.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись