Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події
Новини
1167
26 жовтня 18:03

25 млн грн вдалось заощадити завдяки перевірці договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів, – Мінцифра

Наразі закупівлі ноутбуків перевірили у 5 областях – Дніпропетровській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Полтавській та Печерського району Києва.

Міністерство цифрової трансформації України провело експертизу договорів на закупівлю ноутбуків для вчителів. Про це відомство повідомило на своєму телеграм-каналі.

Експертизу провели у 5 областях – Дніпропетровській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Полтавській та Печерського району Києва.

У результаті вартість на ноутбуки у тендерах вдалося зменшити на 24,7 млн грн.

Наприклад, у Чернігівській області, внаслідок економії понад 800 тисяч грн вдалося забезпечити додатково 44 вчителі якісною технікою. Наразі уже йде процедура підписання договорів. Понад 13 000 вчителів у цих областях отримають свою техніку, – йдеться у повідомленні.

У Мінцифрі стверджують, що такий контроль допоможе заощадити більше ніж 100 млн гривень та додатково забезпечити понад 5 000 вчителів ноутбуками.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Перехід університетів на дистанційку: в яких областях України навчання проходить в онлайн-режимі

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.