Розробки
4098
21 лютого 2020 о 18:10

24 тиждень НУШ «Час та як керувати часом»: яскраві розробки для уроків

Навчальний годинник. Плакат про режим дня школяра. Дерево сезонів у вигляді витинанки й у вигляді розфарбовки. Роздруківки цих розробок від «Всеосвіти» допоможуть і при проведенні уроків у початкових класах на теми часу й сезонів, і для занять у садочках, і для домашнього навчанняю

Творча розробка «Навчальний годинник»

До розробки «Навчальний годинник» додаються три рухомі стрілки (годинна, хвилинна, секундна), які потрібно вирізати та закріпити в центрі годинника.

 

Плакат «Мій день»

На першій розробці «Мій день» – зображено учня, який займається справами у визначений час. А на другій – школярка та її режим дня.

 

 

Розробка про пори року «Дерево сезонів»

Розробка спрямована на асоціативну пам'ять у найменших школярів, адже кожна пора року відображає характерні природні явища, тож малеча з легкістю запам'ятає, що зимою багато снігу, а весною – все розквітає.

Розробка «Дерево сезонів» для розфарбовування (контурна)


Вас також зацікавить:

23 тиждень НУШ «Професії»: корисні матеріали на урок

22 тиждень НУШ «Транспорт»: цікавинки для уроку

#НУШ #ідеї #урок #творчість 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?