Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
1972
14 лютого 2020 о 14:00
pdf Роздрукувати

23 тиждень НУШ «Професії»: корисні матеріали на урок

Різноманіття картинок, плакатів та інших методичних матеріалів для вчителів НУШ.

Вивчення професій відбувається ще змалку, коли дитина починає розпитувати батьків ким вони працюють і що входить в їхні обов’язки. А вже у школі дитина починає вивчати професії з різних сторін: дізнаватись про мінуси та переваги, щоб обрати правильний фах. 

Завдання вчителя – познайомити школярів з усіма професіями! З цим завданням впоратись легше, коли під рукою є добірка від «Всеосвіти». Завантажуйте і використовуйте плакати, картинки та інші матеріали. 

Ілюстративний матеріал на тему «Професії» 

Плакати можна використовувати в ролі роздаткового матеріалу або елементів оздоблення змінного тематичного осередку класу. Завантаження безкоштовне!

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/23-tizden-nus-profesii-87464.html

Ілюстровані плакати «Професії» без сексизмів

Немає чоловічих чи жіночих професій. Адже кожна людина у будь-якій сфері може досягти успіху. Варто це пояснювати і нушівцям, а ці плакати вам у цьому допоможуть. 

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/seksizmi-profesii-diskriminacii-genderno-cutlivi-profesii-ilustracii-specialnostej-bez-seksizmu-87062.html


Матеріали з онлайн-бібліотеки


Дидактична гра «Знайди тінь»

Ідея для розтяжки «Професії»

Тематичний тиждень «Професії» 

Презентація «Усі професії важливі»

Презентації «Загадки про професії»


Відеоматеріали 


  • Маша і ведмідь. Ким бути?
  • Професії для дітей
  • Короткометражка про рутинну роботу, яка присутня у будь-якій професії, але з нею не потрібно миритися. 
  • Анімаційна короткометражка про те, що людина проходить 7 етапів для відновлення кар'єри. Головний герой плаває по морю і намагається вибратися з човна. Йому набридло веслувати і він хоче змінити власне життя. 

Вас також зацікавить: 

22 тиждень НУШ «Транспорт»: цікавинки для уроку

#НУШ #ідеї #урок #творчість #професії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.