Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

8 лютого 2019 о 10:54

21 тиждень НУШ "Мої улюблені книжки": добірка ілюстрацій та матеріалів для уроків

З 11 лютого починається 21 тиждень НУШ на тему «Мої улюблені книжки».

21 тиждень Нової української школи присвячена темі «Мої улюблені книжки». Впродовж тижня школярі дізнаватимуться історію виникнення книжки, її ролі у житті людини, розвиватимуть інтерес до читання літератури різних жанрів, розвиватимуть фантазію тощо.

Орієнтовані дослідницькі/проблемні запитання:

 • Чому варто читати книжки?
 • Як народилась книжка?
 • Яку продовжити життя книжки?
 • Для чого потрібна книжкова майстерня?
 • Яка моя улюблена книжка?

 Тематичні картинки 

Ми підібрали для вас яскраві тематичні картини, які ви можете використовувати для створення:

 • лепбуків;
 • відео;
 • презентацій;
 • розтяжок;
 • стіни слів.
 • додатковий ілюстративний матеріал.

Завантажити картинки за посиланням: https://vseosvita.ua/library/kartinki-21-tizden-nus-moi-ulubleni-knizki-108277.html

 Фотографії «Книжки» 

Якщо ви у пошуках тематичних фотографій у високій якості, то «Всеосвіта» вже потурбувалась про вас, і створила добірку з яскравими світлинами. Завантажуйте та використовуйте вже зараз.

Завантажити фото за посиланням: https://vseosvita.ua/library/fotografii-knizok-dla-21-tizna-nus-moi-ulubleni-knizki-108279.html

 Картинки «Історія виникнення книжки» 

Історичні розкопки доводять, що історія книжки почалась тоді, коли люди залишали інформацію у вигляді надписів на каменях і стінах печер. За допомогою тематичних картинок ви можете розповісти дітям про історію виникнення книжки та показати, з яких матеріалів вона виготовлялась.

Завантажити картинки за посиланням: https://vseosvita.ua/library/kartinki-do-21-tizna-nus-na-temu-moi-ulubleni-knizki-108284.html


 Створення закладок, які зроблять читання ще цікавішим

 

10 чудових ідей для того, аби створити неповторну закладку для книжки. Якщо вашій малечі подобається створювати щось власними руками, то цей варіант для вас. Посилання на новину: https://vseosvita.ua/news/top-10-kreativnih-zakladok-aki-zroblat-citanna-se-cikavisim-2387.html


 Анімаційні зашифровки. «Мої улюблені книжки» 

Учителька початкових класів Наталія Омельчук пропонує колегам використати на 21 тижня НУШ зашифровки «Мої улюблені книжки» (використані анімаційні малюнки). Діти із задоволенням будуть розгадувати слова. Завантажені матеріали на сайті виглядають інакше.


 «Книга-мандрівка. Україна» 

Для справжніх поціновувачів прекрасного пропонуємо ознайомитися із чудовим проектом креативного агентства «Green Pinguin» – видання «Книга-мандрівка. Україна» з ілюстраціями та фактами.

Посилання на новину: https://vseosvita.ua/news/ukraina-znalas-u-multseriali-2767.html


 Техніка скрапбукінгу 

Ознайомившись з історією виникнення книжки хіба не цікаво спробувати її створити самостійно? Саме тому ми пропонуємо вам оволодіти технікою скрапбукінгу.

Дізнатись про це більше можна із презентації Ірини Тесленюк «Техніка скрапбукінг у педагогічній діяльності».


 Відео скрапбукінг 

Кілька цікавих відео про те, як створити неповторну книжку або альбоми (деякі відео англійською мовою):


Шановні вчителі! Акція “Методичний тиждень 2.0” триває. Діліться власними багаторічними напрацюваннями та вигравайте подарунки: грошова винагороду та безкоштовне свідоцтво за перегляд вебінару.