і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

14 тиждень НУШ на тему "Таємниці космосу": добірка від "Всеосвіти"

Добірка методичних та ілюстративних матеріалів для урізноманітнення уроків.

Космос– такий близький і водночас далекий – завжди вабив людей. Скільки на небі зірок? Чи видно Землю із сусідніх планет? Де закінчується Всесвіт? На якій планеті ще є життя? Ці та інші питання постійно хвилюють як дорослих, так і дітей. Космос можливо пізнати глибше: ми можемо вивчити назви і розташування планет у Сонячній системі, відстань від Сонця до Землі, назви сузір’їв тощо. Отже, 14 тиждень Нової української школи присвячений темі “Таємниці космосу”, і ми створили для вас добірку найцікавіших методичних матеріалів та тематичних ілюстрацій, щоб перетворити уроки на захопливу подорож космічними просторами. 

 1. 14 тиждень НУШ на тему “Таємниці космосу”. Ілюстрації 

Добірка тематичних картинок ідеально слугує для розфарбовування, адже діти можуть дописати назви плананет чи інших небесніх тіл, придумати креативну назву для ракети чи створити невеликий твір або розповідь по картинках. Таке заняття не залишить байдужим жодного учня, адже це чудова нагода трішки помріяти, пофантазувати та рофарбувати зображення так, як подобається найбільше.

Картинки доступні для завантаження за посиланням: https://vseosvita.ua/library/14-tizden-nus-taemnici-kosmosu-rozmalovki-94321.html

 2. 14 тиждень НУШ. Ілюстративний матеріал. 

Добірку ілюстрацій можна використовувати під час вивчення теми. Тематичні зображення слугуватить вам ідеальним помічником для проведення будь-якого уроку. Усі зображення у хорошій якості та чудово підходять для друку у форматі А4! 

Картинки можна використовувати для: 

 • створення презентацій або слайд-шоу;
 • у якості розятжки;
 • для лепбуків;
 • для театральних вистав;
 • як додатковий ілюстративний матеріал для ознайомлення. 

Завантаження картинок за посиланням: https://vseosvita.ua/library/14-tizden-nus-na-temu-taemnici-kosmosu-ilustrativnij-material-94328.html

 3. Розробка “Небесні тіла Сонячної системи”. 

“Всеосвіта” розробила паперові моделі небесних тіл Сонячної системи, які можна використовувати як наочний матеріал на уроках фізики та астрономії, для створення макету Сонячної системи та для оздоблення навчального кабінету.
Розробка містить:

 • 8 планет Сонячної системи: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун;
 • супутник Місяць;
 • зірку Сонце.

Завантажити розробку за посиланням: https://vseosvita.ua/library/rozrobka-nebesni-tila-sonacnoi-sistemi-66179.html

 4. Кубик Блума “Таємниці космосу” 

З кубиком Блума "Таємниці космосу" вчимось, думаємо, аналізуємо. Даний вид гри можна використовувати на уроках, під час перерви, в ГПД, в садочку. Потрібно роздрукувати і склеїти. Яскраві ілюстрації та новий вид гри сподобаються дітям. 

Розробка Білинець Діани Михайлівни 

 5. 14 тиждень НУШ “Загадки про космос”. 

Даний матеріал може вчитель використати на уроці під час вивчення теми "Космос”. Діти не лише відгадають загадку, але й зможуть побачити відгадку наочно. Дані загадки сприяють розвитку кругозору дітей.

Розробка Гурин Олени Василівни

 6. Як людина підкорює космос? 

Мета: формувати в учнів уявлення про те, як людина досліджує космос; розвивати вміння порівнювати і робити висновки, правильно і чітко висловлювати свої думки; виховувати зосередженість, увагу та спостережливість, старанність.

Розробка Бондар Ірини Вікторівни

 7. Тиждень 14 “Таємниці космосу”. 

Презентація містить таку інформацію:

 • Що таке космос?
 • Сонячна Система та планети Сонячної системи.
 • Види планет.
 • Відомості про Сонце.
 • Перший український космонавт.
 • Особливості планети Земля.
 • Загадки.
 • Ребуси.
 • Цікавинки про космос.

Розробка Космар Любов Андріївни 

 8. Інтегрований урок у 1 класі. Таємниці космосу. Рух планети Земля. 

Розробка інтегрованого уроку до тематичного тижня "Таємниці космосу". Розробка містить різноманітні завдання в ігровій формі, практичну роботу. Конспект уроку допоможе вчителеві поянити суть руху планети Земля, пояснити учням причини зміни дня й ночі; чому змінюються пори року.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

Розробка Штельмах Галини Іллівни 


Нагадуємо, нещодавно “Всеосвіта” розробила яскравий і неповторний Адвент-календар, який додасть новорічного настрою як дітям, так і дорослим. Вам потрібно лише роздрукувати, вирізати завдання і приклеїти кишеньки. 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти