13 ознак того, що ви – вчитель на літніх канікулах

Переконаємося, що ваш відпочинок вже розпочався? =)

Канікули, які обіцяють сон до обіду, потягусики з котом і заняття улюбленою справою у неосяжному обсязі, чекають абсолютно усі – і діти, й дорослі. Вчителі ж ледве не більше за своїх учнів прагнуть побачити на календарі останній день травня, щоб нарешті розслабитися та сказати собі: «Я на відпочинку. І нехай увесь світ зачекає!».

Ганна Хадсон, американська педагогиня, опублікувала на порталі Weareteachers жартівливий чекліст «13 ознак того, що ви – вчитель на літніх канікулах». Перевіримо, чи всі пункти збігаються?


1. Будильник вашого смартфону не використовувався протягом тижнів.

2. Ви абсолютно не уявляєте, який нині день тижня. Середа? Субота? Вам однаково.

3. Ваш діловий гардероб укрився пилом – ви ходите в магазин у старій футболці з університету.

4. Ваші друзі, які не є вчителями, заздрять вашим фото – бо з них видно, що у вас відпустка триває вже не перший тиждень і ще далеко до її кінця.

5. Ви давно не заходите на Pinterest і не зберігаєте звідти жодних крутих освітніх ідей (аж поки не настане п. 13 цього списку).

6. І ви давно не тестуєте круті освітні ідеї з Pinterest на власних дітях. Скажімо, не готуєте їм нічого подібного на їстівну Сонячну систему, в якій всі планети є печивом.

7. Ви читаєте художню (а не фахову) літературу вдесятеро більше ніж впродовж осені-весні.

8. А якщо ви спортивна особа, то тренажери вдома чи надворі теж бачать вас стільки, скільки не бачили з вересня до червня.

9. Вже декілька тижнів ви не вимовляєте фразу: «Я чекаю тиші» та «Усі очі на мене».

10. Єдині незадоволені батьки, з якими ви нещодавно говорили – це ваші власні батьки.

11. Якщо ви один із тих «щасливих» викладачів, які мають контракт зі школою з вересня до червня, складання бюджету стає творчим завданням. Ви шукаєте літній підробіток аніматором чи продавцем.

12. Попри обітницю забути про роботу, ближче до серпня перед сном ви починаєте думати: як за ці тижні розвинулися, подорослішали підлітки з того чи того класу? Що трапилося в їхньому житті? Чи не забули вони все з попереднього класу? Чи прочитали вони літературу на літо?

13. З початком серпня вас остаточно охоплює ностальгія. І єдині способи її вгамувати – придбати канцелярію й діловий гардероб на новий навчальний рік. А також почати знов дивитися на Pinterest ідеї дивовижних уроків.

Джерело: https://vse.ee/dzq


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Попрощалися онлайн: як вчителі благословляли дітей на літній відпочинок

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.