Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ведення документації асистента вихователя / вчителя у реалізації інклюзивного навчання
»
Взяти участь Всі події

Зошити у косу лінію з жовтими полями. 5 штук по 12 аркушів.

Код товару: 918 Мінімальне замовлення 1 одиниця 06.08.2023
18496

Cold FaceУвага! Магазин тимчасово не працює! Всі попередні замовлення будуть відправлені протягом тижня.

Оберіть дизайн аркушів:

На цей товар діє мінімальне гуртове замовлення – 10 зошитів (2 комплекти).

«Мій крутецький зошит» у косу лінію з жовтими полями для концентрації уваги під час письма.
Ці п'ять зошитів геть унікальні – ми виділили жовтим кольором рядок, у якому має писати дитина. Така знахідка стане в пригоді діткам, що тільки-но вчаться писати та плутаються в рядках, або ж дітям, яким важко концентруватися чи вписуватися в потрібний рядок.

В зошиті також ж трекер на дев'ять місяців, де дитина має позначати, коли вона виконала домашні завдання, а коли – ні. Така, на перший погляд, розвага допоможе учням формувати звичку доводити свої справи до кінця та розвивати навички самоконтролю.

А на останній сторінці є веселий челендж.

На зворотному боці палітурки є абетка, вписана в скісні рядки, що може стати прикладом та навіть підказкою для дітлахів, що тільки вчаться писати.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.


Детальніше про всі зошити

Ми створили інноваційні зошити для всіх вікових категорій та для будь-яких учнівських потреб.

Справжнім винаходом стали наші зошити з виділеними жовтими рядками, що допомагають концентруватися. Вони чудово підійдуть для дітей, які плутаються в лініях, забувають, на якому рядку треба писати, виходять за їхні межі чи за береги. До речі, про береги: ми прибрали розмітку на них, щоб дитині було простіше зрозуміти, що місце для письма тут закінчується.

Окремо ми створили зошит у подвійну клітинку – він підійде діткам, що тільки вчаться писати та дітям з порушеннями зору чи дрібної моторики - для всіх, кому важко вписуватися в клітинку 5х5 мм.

Для старших учнів ми створили менш формальні зошити – у крапку та у плюсик. Перед тим, як принести такий зошит на урок, варто проконсультуватися з учителем, а от для творчих завдань, проєктів чи поточних записів такі зошити будуть надзвичайно доречними.

Ці зошити не тільки практичні, а й цікаві – діти знайдуть тут трекери домашніх завдань та веселі челенджі.

У трекері на 9 місяців дитина зможе позначати, чи виконала вона домашнє завдання, чи ні. І це, своєю чергою, вчитиме її самоконтролю та відповідальності.

Всі зошити мають яскраві обкладинки та виготовлені з якісного паперу.

Товар недоступний для замовлення