Термочашка «Майстер педагогіки»

Код товару: 705 01.12.2020
5484

Немає нічого кращого за зручну термочашку, яка допоможе зберегти тепло улюбленого напою і дозволить насолоджуватись ним у будь-який час. До того ж це екологічно!

Стильна термочашка «Майстер педагогіки» стане тією незамінною річчю, яка супроводжуватиме вас всюди: на роботу, у гості, на прогулянку чи на екскурсію з улюбленими учнями.

Ця термочашка – для справжніх майстрів педагогічної справи, які активно заявляють про свою життєву позицію, а також для тих, хто підтримує збереження екології на нашій планеті.

Чи знали ви, що такий посуд зараз у тренді? Паперові стаканчики шкодять довкіллю, тож якщо у кафе ви попросите налити каву або чай у вашу термочашку, можете отримати приємну знижку 😉.

Будьте екофрендлі разом зі «Всеосвітою» і купуйте лише найкраще!

У даній моделі термочашки стінки виготовлені з нержавіючої сталі всередині та зовні, надійно закручується на різьбі пластикова кришка, дуже надійно прилягає до країв термочашки й захищає від протікань рідини при перекиданні.

Об'єм термочашки «Майстер педагогіки» складає 400 мл.

Також вас може зацікавити колекція футболок дуже гарної якості з подібним принтом:
0200ca3f-4ef2-940x260.jpg


Замовляйте додатково один або два інші товари та отримуйте наші фірмові ручки «Майстер педагогіки» або ручку «Люблю своїх учнів» БЕЗКОШТОВНО🎁.

Пропозиція не діє на електронні послуги порталу або на безкоштовні товари.

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00