Термочашка «Майстер педагогіки»

Код товару: 705 18.02.2021
16029
Оберіть дизайн:

Термочашка «Майстер педагогіки» призначена для професіоналів своєї справи. Багато педагогів та педагогинь вже встигли придбати нашу термочашку «Майстер педагогіки» у подарунок, але вона і досі лишається найпопулярнішою серед інших термочашок. Вона стала звичним предметом на робочому столі та зігріває своїх власниць та власників теплим ароматним напоєм. Зверніть також увагу на термочашку «Майстриня педагогіки». Вона стане чудовим подарунком вашій улюбленій колезі чи коханій.

Купуючи термочашку, ви дбаєте про екологію. Чашка містка та добре тримає тепло, то ж ви будете насолоджуватись вашим улюбленим напоєм тривалий час. Об’єм термочашки – 400 мл.

В усіх моделях термочашок стінки виготовлені з нержавіючої сталі всередині та ззовні. Пластикова кришка надійно закручується на різьбі, дуже надійно прилягає до країв термочашки й захищає від протікань рідини при перекиданні.

Чи знали ви, що такий посуд зараз у тренді? Паперові стаканчики шкодять довкіллю, тож якщо у кафе ви попросите налити каву або чай у вашу термочашку, можете отримати приємну знижку 😉.

Будьте екофрендлі разом зі «Всеосвітою» і купуйте лише найкраще!