СВЯТО ЗИМОНЬКИ – 5- р.ж.
Ведуча: В садочку нашім сміх та гра,
Веселощів багато.
Заходьте, діти! Вже пора
Нам свято починати!
/Заходять діти/
Діти: Ялинка сяє від прикрас
І зал горить вогнями,
Всіх друзів просимо до нас
Зустріти свято з нами.
В залі тут сидять із нами
Наші тата, наші мами,
І бабусі й дідусі
До нас прийшли на свято всі.
Час вже Зиму запросити,
ЇЇ чекають гості і діти.
/ПІСНЯ
ЗИМОНЬКА-ЗИМА А.Мігай
1.Стукає в вікно
Гостя чарівна
Знов до нас прийшла
Зимонька-зима
ПРИСПІВ
Ой зима, зимонька-зима
Затанцює заспіває
Зимонька(2р.)
2.Вибігла на двір
Весела дітвора
Сипала сніжком
Зимонька-зима
/Діти сідають на місця/
Вихователь: Гарно діти старалися, он як пісеньку співали. Та не йде до нас Зима, бачите її нема. Тільки нишком на стежинки враз спустилися сніжинки.
Сніжинки: Добрий день, гості й малята,
Всіх вітаємо зі святом..
Нас Зима до вас прислала,
Все прибрати попрохала.
Щоб упав до ваших ніг
Білий та пухнастий сніг.
/ТАНОК СНІЖИНОК/
Вихователь: Ось і сніжинки уже покружляли, снігом біленьким усе засипали. А Зимоньки усе нема. Хто ж нам допоможе, малята, зиму на свято до нас погукати?
Виходять лісовички і ялинки/
Лісовичок: Як тут гарно, як чудово,
Все таке тут кольорове.
Скільки світла угорі
На ялинці ліхтарі.
Ялинка: А ми в лісі виростали,
Та вбрання таке не мали.
А росли в нас шишки,
Білочкам горішки.
Вихователь: Що ж це за гості до нас завітали? Хто ви?
Лісовичок чи ялинка: Ми лісовички маленькі
І ялинки чепурненькі.
З лісу до вас завітали,
Бо чули що ви зиму чекали.
Вихователь: Так чекаємо давно, Зиму – чарівницю
Лісовички чи ялинки: Прийде скоро вже вона,
Білосніжная зима.
А поки що нас прислала,
Що б ми вам затанцювали.
/ТАНОК ЯЛИНОК І ЛІСОВИЧКІВ/
Дзвенять дзвіночки
Вихователь: Чуєте, діти?
Дзеленчить дзвінків багато!
В крижаних своїх санчатах
Їде в наш садок сама
Люба Зимонька-Зима!
Заходить Зима.
Зима: Сніг пухнатий стелиться,
Настав зимовий час.
Я – зима-хурделиця
Прийшла вітати вас.
Діти: Ми любим,Зимонько тебе:
Твій іній і льодок.
І сніг пухнастий на гілках,
Санчата і каток.
Зима: Довго-довго мандрувала,
В гості до вас завітала.
Щоб самій не сумувати,
Буду з вами святкувати.
Тож у хоровод ставайте із зимою заспівайте.
/Хоровод Білий снігу сніженьку/
Зима: Як чудово тут на святі, Новий рік з вами стрічати. А щоб було іще веселіше веселих клоунів чудових на свято запросила я, нехай вони нам потанцюють піднімуть настрій і здивують.
/Виходять клоунески/
Клоунески: Ми веселі жартівливі,
І на місці не сидим.
І таночком веселеньким
В залі всіх розвеселим.
/ТАНОК КЛОУНЕС/
Зима: З вами так весело і цікаво, а давайте пограємо у гру.
/Гра з зимою, Зима із зав’язаними очима іде по колу вибирає дитину і танцює з нею.
Я іду , іду, іду,
І веселу гру веду.
Біля кого зупинюся
У таночок з тим піду.
/Діти сідають на місця/
Зима: Ну що ж, весело ми провели час, та вже пора і подарунками вас порадувати. А тільки доки ми танцювали усе снігом занесло. Де ж я їх тепер відшукаю?
Вихователь:Не турбуйся, Зимонько, адже у нас тут твої помічники Сніговички, вони допоможуть.
/ТАНОК СНІГОВИКІВ/
Зима: Дякую вам, сніговички маленькі. Ось подаруночки знайшлись. Для усіх діточок.
/Роздає подарунки/
З Новим роком!
З новим щастям!
Хай завжди в очах іскряться
Усміх, радість і кохання,
Хай здійсняться всі бажання!
Хай несе вам Новий рік
Лиш достаток на поріг,
Щоб добро в житті велося,
Все омріяне збулося!














