Звіт про роботу вчителя інформатики під час карантину в умовах дистанційного навчання

Опис документу:
Звіт про роботу у формі дистанційного навчання під час карантину вчителя інформатики. Звіт має посилання на різні сервіси, які підтверджують роботу вчителя. Детально описана вся робота вчителя під час дистанційного навчання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт про роботу вчителя інформатики

під час карантину в умовах дистанційного навчання

Савки-Ржематорської Оксани Василівни

За період карантину 12 березня 2020р. – 29 травня 2020р. здійснювалася навчально - виховна та самоосвітня діяльність. 

Проводилася робота із шкільною документацією (класним журналом, календарним плануванням, програмою ІСУО, перевірялися надіслані роботи учнями в classroom, тестування на платформі «Всеосвіта», виконані завдання учнями на сервісі https://learningapps.org/. Складено план індивідуальної роботи під час карантину.

Згідно плану індивідуальної роботи кожного дня проводилося:

1. Розробка і розміщення у соціальній мережі Viber та classroom завдань та відео – аудіо супроводу пояснення матеріалу  для учнів з 2-11 класи (згідно розкладу)

2. Індивідуальні консультації для колег та учнів в онлайн – режимі.

3. Перевірка виконаних завдань.

4. Інструктаж учнів щодо організації дистанційної форми навчання під час карантину та надання роз`яснювальної інформації щодо виконання завдань дистанційної форми навчання у Viber, classroom, Zoom (5 клас).

5. Підготовка до онлайн – консультацій в умовах навчання в дистанційній формі.

Навчання з учнями здійснювала у дистанційній формі. Було створено групии у Viber та classroom. Щодня, за розкладом учні отримували завдання, рекомендації чи відеоуроки. Якщо вивчалася нова тема, то вона супроводжувалася аудіо або відео поясненням вчителя (презентація з детальним поясненням). Виконані завдання учні фотографували та відправляли на перевірку у приватні повідомлення, або classroom, також учні проходили тестування на сайті «Всеосвіта» та сервісі https://learningapps.org/. Якщо ж діти не мали доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надавалися дітям в телефонному режимі.

Також проводилася робота з батьками учнів, адже від взаємозв’язку та взаєморозуміння батьків на даний момент залежить результат навчання учнів. Проводилися індивідуальні бесіди: «Як працювати в умовах карантину?».

Протягом даного періоду працювала над самоосвітою:

  1. Вивчалися освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину.

  2. Опрацьовано Методичні поради щодо організації освітнього процесу.

  3. Участь у вебінарах (https://vseosvita.ua/user/id590/achievements/webinar) та проходження курсів на EdEra.

Систематично опрацьовувалися статті на сайтах МОН, «НУШ», «На Урок», «Всеосвіта», ЕdEra та на інших. Поповнено матеріали власної сторінки на інтернет-сайті « Всеосвіта» (https://vseosvita.ua/user/id590/achievements/library)

Створено інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у сервісі https://learningapps.org/.

Взяла участь у онлайн-конференції керівників РМО та провела таку ж конференцію для вчителів інформатики району з теми: «Дистанційна освіта під час карантину» (28.04.2020 р.)

Згідно структури навчального року в період з 30 березня 2020 р по 06 березня 2020 р. в навчальному закладі були весняні канікули. В цей період учні мали можливість працювати над власним розвитком. Учням надавалися індивідуальні консультації у телефонному режимі з тем , що їх цікавили, а також учні взяли участь у Інтернет-олімпіаді від «Всеосвіти».

Протягом березня-квітня проходив Харківський обласний фестиваль комп'ютерної графіки та анімації, такі учні, як Ржематорський Ярослав (учень 5 класу) та Гарькава Анна (учениця 11 класу) взяли участь і перемогли, Ярослав - І місце, Анна – ІІІ місце.

Через карантин батьки і діти опинились у полоні своїх комфортних домівок. На жаль, одразу ми не були готові до такого швидкого розвитку подій. Але поступово роботу вдалося налагодити.

Індивідуальний план роботи виконано. 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»