Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події

Звіт про роботу під час дистанційного навчання.

Дистанційне навчання

Для кого: Дорослі

23.05.2021

199

11

0

Опис документу:
Звіт про роботу під час дистанційного навчання. Звіт про виконану роботу у дистанційному режимі під час карантину на період з 05.04.2021року - по 07.05. 2021 року вчителя історії та правознавства Зеленюк А.В.
Перегляд
матеріалу
Отримати кодЗвіт

про виконану роботу у дистанційному режимі під час карантину
на період з
05.04.2021р. по 07.05. 2021 р.
вчителя історії та правознавства

Відповідно до складеного плану роботи на період з 05 квітня по 07 травня 2021 року здійснювалася навчально-виховна робота з учнями в дистанційній формі та самоосвітня діяльність.

В першу чергу зверталась увага на інформування учнів про серйозність вірусу COVID- 19 та засоби дезінфекції, а також на необхідності продовжувати навчальний процес в нових умовах, наголошувалось увага на важливості дотримання режиму дня. Разом з класними керівниками 5-9 класів було сформовано контактні групи у мережі Viber для розміщення домашніх завдань та здійснення зворотнього зв’язку між учнями і вчителем.

Згідно плану індивідуальної роботи кожного дня проводилося:

• Кожного дня, відповідно до розкладу уроків в умовах карантину, розроблялися та розміщувалися на сайті школи у соціальних мережах Viber, Instagram, Messenger завдання з історії України та всесвітньої історії для учнів 7-9 класів.

• розроблялися щотижневі індивідуальні плани роботи вчителя історії.

• індивідуальні консультації для батьків та учнів 5 класу в онлайн – режимі.

• перевірка виконаних домашніх завдань;

• проведення онлайн уроків на платформі ZOOM

https://us04web.zoom.us/j/79947744643?pwd=Ym1OWk1MQ21DVkVtSjFsMGovYVJjQT09

Ідентифікатор конференції: 799 4774 4643

Код доступа: 2021

Також усі виконані завдання учні фотографували та відправляли на перевірку у приватні повідомлення, якщо ж діти тимчасово не мали доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надавалися дітям та батькам в телефонному режимі. Зворотній зв’язок встановлено. Роботи перевіряю. Фото звіти дозволили контролювати не тільки старанність та успішність учнів, а й правильність та охайність ведення учнівських зошитів.

Здійснювався пошук інформаційного матеріалу для дистанційного навчання та проводилось ознайомлення з ним учнів. Для кращого засвоєння тем, що вивчалися протягом дистанційного навчання в умовах карантину рекомендовано учням використовувати відеоматеріали, інтернет-статті, онлайн тести, презентації, навчальні матеріали з поясненнями учителів всеукраїнської онлайн школи.

https://www.youtube.com/watch?v=6jU-hBkbStg

https://video.novashkola.ua/8-klas/istoriya-8-klas/urok-23-2/
https://www.youtube.com/watch?v=OjYbBN8oj50
https://www.youtube.com/watch?v=Q1WuB4Jbb58

https://www.youtube.com/watch?v=lCsR9w_PtL0
https://znohistory.ed-era.com/m5/l24
https://vseosvita.ua/library/prezentacia-na-temurozstrilane-vidrodzenna-131306.html
https://ranok.ictv.ua/ua/videos/21-richna-divchina-stala-najzhorstokishim-monstrom-
https://sites.google.com/view/karantin-

В плані самоосвіти було опрацьовано ряд інструкцій та методичних рекомендацій та отримано електронні сертифікати , переглянуто низку інтернет-статей на учительських сайтах та порталах «Історія та суспільствознавчі дисципліни в школі», «Всеосвіта».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.