звіт про роботу мовного табору" Blümen"

Опис документу:
звіт про роботу пришкільного гуманітарного оздоровчого табору відпочинку з профільним спрямуванням «Blumen» на базі Ришавської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який працював у період з 29 травня 2018 року по 15 червня 2018 року

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

29 травня 2018 року відчинив свої гостинні двері пришкільний гуманітарний з профільним спрямуванням табір "Blumen", який діяв на базі Ришавської СЗШ І-ІІІ ступенів . Цього літа у таборі відпочивали та змагалися 10 учнів.

Наш табір називається "Квіти" невипадково, тому що кожна дитина наче квіточка має свої барви, а разом вони гарно проводять час на природі, вміють гратися, товаришувати і відпочивати.

Укладаючи план роботи табору, зважалося на вікові особливості учнів, бралися до уваги їх інтереси. Головне завдання табору – наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням німецькою мовою, побороти мовний бар’єр, потрапити в іншомовне середовище та отримати велике задоволення від проведеного часу. Літній німецькомовний табір – це чудова можливість покращити знання іноземної мови, опанувати корисні навики,  активно та весело провести час в колі друзів.

Створення пришкільного гуманітарного з профільним спрямуванням табору "Blumen" мало на меті забезпечення якісного навчання дітей іноземної мови. Табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання з мови, отримані протягом навчального року. У таборі діти мали можливість спілкуватися німецькою мовою та застосовувати її у різних формах діяльності .

Кожен день в таборі розпочинався з введення в іншомовне спілкування( вітання,мовна зарядка),а також ранкова зарядка,яка проходила під музику на німецькій мові . На ранковій лінійці оголошувався план заходів на день, а на післяобідній – підбивався підсумок, нагороджувалися переможці конкурсів і змагань та оголошувалися завдання на наступний день.

Діти з великим бажанням працювали над іміджем табору. Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню, усвідомленню розуміння однієї команди.

Роботу табору організовувала вчитель німецької мови Літвін Марія Вікторівна, яка забезпечувала виконання дітьми розпорядку дня, організовувала їх побут і спільно з вчителем фізичної культури Угнавою Наталією Вікторівною, вчителем основ здоров'я Ісаєвою Лілією Іванівною, вчителем музики Когут Мирославо Володимирівною та вчителем географії Сингаївською Тетяною Володимирівною готували та проводили оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом  роботи табору, яка базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягала у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи.

Згідно з планом роботи табору "Blümen" були проведені наступні заходи:

29.05.2018

День знайомств

 1. Ранкова зарядка

 2. Організаційна лінійка

 3. Розучування табірної пісні, створення емблеми табору

 4. Рухливі ігри на свіжому повітрі

 5. Перегляд мультфільму

Учні працювали над створенням емблеми, девізом табору та розучували табірну пісню . Склали правила нашого табору та закріпили їх своїми долонями. Діти ознайомились з режимом роботи табору, були проведені ігри, під час яких учні познайомились один з одним, обравши собі німецькі імена, складати словосполучення і речення та переглянули німецькомовний мультфільм "Zwölf Monate" .

Девіз :

Im Schatten sah ich

Ein Blümchen stehen,

Wie Sterne leuchtend,

Wie Äugelein schon!

Пісня

Mit dem Lächeln …..

I

Mit dem Lächeln ist der Welt so schön,

Mit dem Lächeln wird die Laune gleich viel besser,

Von dem Lächeln tanzt sogar der Mond

Und die Freundschaft wird natürlich immer fester.

Wenn du lachst, tanzt alles hier,

Wenn du lachst, tanzt dann auch ihr,

Wenn du lachst, geht weg der traurige Regen.

Aus dem kleinen Bächlein

Fliegt sogar der große Rhein,

Mit dem Lächeln kommt die Freude auf die Wege.

II

Von dem Lernen wird der Mensch sehr klug.

Mit Erkenntnis wird das Leben immer besser.

Lern` so lang, wie du noch lebst! Genug!

Sag nie „ Nie!“, obwohl du bist sogar Professor!

Und dann bist du Immer klug,

hochgeehrt, gebildet gut,

zu dir noch sterben,

Und das weckt Ideenklug,

und das ist natürlich Glück

Das bedeutet: sinnvoll ist dein schönes Leben!

30.05.2018

День казки

1.Ранкова зарядка

2. Організаційна лінійка

3.Навчальна гра “Казка”

4. Конкурс малюнків ”Мій улюблений казковий герой"

5. Аукціон ігор.

Улюблена тематика для дитячої аудиторії дала можливість розкрити таланти навіть у самих сором’язливих. Діти залюбки грали в гру "Показуха", показували своїх улюблених казкових героїв, потім переглянули фрагменти найпопулярніших мультфільмів на німецькій мові. Як результат після цього влаштували виставку малюнків “Мій улюблений казковий герой”.

31.05.2018

День природи

1.Ранкова зарядка

2.Презентація " Врятуйте нашу планету"

3. Галявина цікавого Кольори

4.Прогулянка селом

День розпочався з екскурсії по с.Ришавка. З учнями була проведена бесіда про бережливе ставлення до навколишнього середовища з використанням гри "Ланцюжок", під час якої діти пригадали назви рослин та тварин німецькою мовою. Після екскурсії учні написали короткі повідомлення про свої враження. Також були проведені мовні змагання "Хто більше знає про квіти" та" Кольори". Учні переглянули презентацію

" Врятуйте нашу планету".

01.06.2018

День захисту тварин

 1. Ранкова зарядка

 2. Організаційна лінійка

 3. Словникові ігри

4. Конкурс " Вгадай тварину"

5.Екскурсія рідними місцями

Учні повторили назви тварин німецькою мовою, складали загадки про тварин, а їхні товариші їх відгадували. Разом з відпочиваючими в пришкільному оздоровчому таборі " Веселка" провели спортивні змагання присвячені дню Захисту Дітей та конкурс на найкращий малюнок на асфальті . День закінчився екскурсією рідними місцями та малюванням стіннівки .

04.06.2018

День музики

 1. Ранкова зарядка

 2. Організаційна лінійка

 3. Творча майстерня "Послухай та намалюй"

 4. Конкурс "Відгадай мелодію"

 5. Інформаційна година "М. Вербицький – творець національного гімну" Учні повторили лексику до теми “Music” у вигляді гри ,вивчили пісню німецькою мовою та провели конкурс на кращого виконавця цієї пісні .У творчій майстерні " Послухай та намалюй" учні мали змогу проявити свою фантазію у малюванні. А під час конкурсу " Вгадай мелодію" діти позмагались у швидкості та кмітливості .А закінчився цей день інформаційною годиною "М. Вербицький – творець національного гімну", яку провела вчителька музики Когут Мирослава Володимирівна.

05.06.2018

День України

 1. Ранкова зарядка

 2. Організаційна лінійка

 3. Вікторина "Моя Батьківщина – Україна"

 4. Віртуальна екскурсія Україною

 5. Рухливі ігри на свіжому повітрі

В цей день діти поринули в цікаву історію нашої рідної України. Було проведено вікторину "Моя Батьківщина – Україна", де діти мали змогу проявити свої знання та повторити лексичний матеріал . Учні переглянули презентації та відео , виконали завдання по даній темі. Також в цей день до нашої школи завітали гості з далекої Америки Міс Дебра та Джесіка, які розповідали дітям цікаві повчальні історії та провели майстер-клас з малювання кольоровим піском на клейкій поверхні. Рухливі ігри на свіжому повітрі закінчили цей день.

06.06.2018

День Німеччини

1.Ранкова зарядка

2.Організаційна лінійка

3.Подорож містами Німеччини

4.Презентація "Німецькі свята"

5.Перегляд мультфільму

В цей день учні згадали вивчений матеріал з теми під час навчального процесу. Працювали з картою Німеччини та обмінювались знаннями з приводу традицій відзначати свята. Також діти мали змогу переглянути презентацію" Німецькі свята" та більш детально ознайомитись із звичаями та традиціями німецького народу. Наприкінці дня учні подивились мультфільм "Schneewittchen und die sieben Zwerge", озвучений німецькою мовою.

07.06.2018

День здоров’я

1. Ранкова зарядка

2.Організаційна лінійка

3. Конкурс проектів "Здоровий спосіб життя"

4.Вікторина "Здоров’я"

5. Бесіда «Шкідливі звички»

Цей день був присвячений здоровому способу життя. Діти презентували та захищали свої проекти за темою дня. Учні повторили лексичний матеріал. Також була проведена вікторина " Здоров'я". Вчитель основ здоров'я Ісаєва Лілія Іванівна провела з відпочиваючими бесіду про шкідливі звички і вкотре нагадала дітям про шкідливість тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин.

08.06.2018

День іменинника

1.Ранкова зарядка

2.Організаційна лінійка

3. Творча майстерня «Створюємо вітальну листівку»

4. Рухливі ігри на свіжому повітрі

5. Перегляд мультфільму

Цього дня відпочиваючі в таборі "Blumen" вчилися вітати своїх друзів з днем народження. У творчій майстерні діти створювали вітальні листівки та подарунки для своїх близьких. Також розучили вітальну пісню "Zum Geburtstag viel Glück" та вивчили різноманітні привітання німецькою мовою. Після підготовки подарунків учні грали в наметах в настільні ігри, а також мали змогу позмагатись з відпочиваючими у пришкільному таборі " Веселка"

Перегляд мультфільму завершив День іменинника у нашому таборі.

11.06.2018

День подорожей

 1. Ранкова зарядка

 2. Організаційна лінійка

 3. Заочна подорож "Навколо світу"

 4. Конкурс малюнків "Країна, яку я хочу відвідати"

 5. Рухливі ігри

Цей день ми присвятили заочній мандрівці навколо світу. Вчитель географії Сингаївська Тетяна Володимирівна показала відео презентацію та розповіла учням про різні країни світу, показала їх розташування на карті та повідомила про особливості та визначні місця цих країн. Важеннями від почутого і побаченого відпочиваючі ділились на папері, малюючи країну , яку вони хотіли б відвідати. Закінчили День подорожі рухливі та настільні ігри.

12.06.2018

Ігри з м'ячем

1. Ранкова зарядка

2. Організаційна лінійка

3. Ігри з м'ячем на свіжому повітрі

4. Написання листів німецькою мовою другові з Німеччини

5. Виконання пісень німецькою мовою .

В цей день відбулися спортивні змагання та естафета, які проводила вчитель фізичної культури Угнава Наталія Вікторівна. Дітям було запропоновано згадати назви спортивних ігор, споруд та знарядь німецькою мовою. З великим задоволенням учні грали в рухливі ігри на шкільному спортивному майданчику, під час яких повторили як вимовляються рухи німецькою мовою. Наприкінці цього дня учні співали пісні німецькою мово та писали листи уявним друзям з Німеччини.

13.06.2018

Хто найрозумніший

1. Ранкова зарядка

2. Організаційна лінійка

3. Ігри на свіжому повітрі

4. Інтелектуальна гра " Хто найрозумніший"

5. Перегляд мультфільму

В цей день учні мали змогу позмагатися інтелектуально. На шкільному подвір'ї відпочиваючі розташували 2 намети і поділились на дві команди. Кожна команда отримувала завдання ( Прочитайте прислів'я та доберіть український еквівалент; подумайте та з'єднайте; поставте речення у правильному порядку; продовжіть речення; складіть кросворд і обміняйтесь з командою-суперником та ін.). Також діти грали в мовне лото, під час гри вони повторили числівники німецькою мовою, а також практикувались у читанні скоромовок та віршів . Закінчився цей день переглядом мультфільму " Aschenputtel".

14.06.2018

Ми йдемо у кіно

1. Ранкова зарядка

2. Організаційна лінійка

3. Перегляд відеоматеріалів про Німеччину: Звичаї та традиції, умови життя, транспорт, визначні місця.

4. Обговорення побаченого

5. Розігрування міні-сценок " В автобусі", "На зупинці" і т. д.

Вихованці табору "Blumen" побували на німецькомовному кіносеансі. Після перегляду фільму "Wir reisen durch Deutschland" діти обговорювали побачене, висловлювали власні думки, відповідали на запитання, доповнювали речення,встановлювали правдивість та неправдивість тверджень. Після обговорення учні розігрували міні-сценки " В автобусі", "На зупинці", " В кафе", " в Кіно" та вчилися як правильно поводитись у громадських місцях.

15.06.2018

Закриття табору

1. Ранкова зарядка

2. Організаційна лінійка

3. Галявина "До побачення, табір!"

4.Інтерв’ю "Ваші враження від перебування в таборі"

5. Веселкова дискотека .

Ось і закінчився відпочинок у пришкільному гуманітарному з профільним спрямуванням таборі "Blumen". На галявині " До побачення табір" діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний потенціал. Начальник табору Літвін Марія Вікторівна провела урочисту лінійку, присвячену закриттю табору, на якій було обговорено роботу табору та висловлено думки та побажання щодо роботи табору у 2019 році. Також були нагороджені найактивніші вихованці табору, які отримали подяки та грамоти за активну участь у житті та роботі табору "Blumen" . Усі відпочиваючі отримали подарунки . По закінченню лінійки кожен вихованець табору давав інтерв'ю , в якому розповів, що корисного він отримав від відвідування табору, що найбільше запам’яталося під час відпочинку. Після нагородження всіх учнів чекала веселкова дискотека

Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів і дітей. Вся виховна діяльність в таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички.

Табір дав можливість дітям вивчати німецьку мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

Сподіваюся, що всі вихованці пришкільного гуманітарного з профільним спрямуванням табору "Blumen", який діяв на базі Ришавської СЗШ І-ІІІ ступенів , не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з німецької мови

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
7
дн.
0
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!