Звіт про роботу англійської літньої мовної школи на базі закладу

Опис документу:
Проведення англійської мовної школи показує, що невимушена і психологічно підготовлена мовна атмосфера в дитячому колективі сприяє прояву індивідуальних можливостей всіх учнів з різними видами навчання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт про роботу англійської літньої мовної школи на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 20

На базі ЗОШ № 20 з 29.05.19 по 07.06.19 року пройшла робота англійської мовної школи.

Заняття проводилися для учнів 5-го та 7-х класів, місце заняття –кабінет компютерних технологій, час проведення 10.00-12.00 .Заняття проводили вчителі англійської мови Яковлева Леся Леонідівна та Шепотиник Катерина Миколаївна.

Головною метою проведення занять було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвиток лінгвістичної, соціокультурної та загальнонавчальної компетенцій учнів у різноманітних сферах спілкування, розвиток творчої майстерності учнів , логічного мислення, пам’яті . За мету було поставлено і сприяння прояву індивідуальних можливостей учнів , створення для них ситуації успіху. Під час проведення тижня учні здобули додаткові можливості для практичного застосування знань, умінь та навичок, набутих на навчальних заняттях.

Всі заплановані заходи проведено з використанням мультимедійних ресурсів, автентичних матеріалів, відеоматеріалів, електронних презентацій, ігрових та підручних матеріалів тощо.

На першому занятті учні привітали один одного з початком роботи, побажали успіхів у практичному оволодінні англійською мовою, вивели загальні правила поведінки у мовній школі. Заняття у школі було присвячене таким темам, як “Сімя”, “Театр”, “Музика повсюди”, “Рідний край”. Всі заняття носили характер творчої групової роботи. Діти розподілялись на групи та виконували різні цікаві завдання, коментуючи їх виконання та презентуючи результати англійською мовою. Учні мали змогу поповнити свій лексичний запас з кожної вказаної теми та вдосконалити навички усного мовлення. Всі заняття супроводжувалися музичними та відео-перервами , під час яких діти не тільки могли відпочити та розважитися , але й вивчити нові пісні на різні теми.

На кожному занятті діти мали змогу пограти у різні рухливі ігри відповідно до тематики сесії, спілкуючись виключно на англійській мові. Рухливі ігри викликали особливий інтерес у учнів, саме в ході їх проведення діти засвоїли максимальну кількість лексичних одиниць на англійській мові та активно використовували їх в усному мовленні.

На останній мовній сесії учні презентували спільний проект «День Дружби», які вони готували протягом всього тижня. Під час цієї зустрічі учасники мовної школи навчилися виготовляти браслети з атласних стрічок, і кожен мав змогу подарувати його тому, хто дійсно став йому найближчим другом за цей час.

01.06.2017 року в рамках діяльності міського проекту «Літні мовні табори” учні 8 класу Сіндєєв Микита, Картавцев Артем, Збандут Софія та учениця 7-Б класу Четверікова Аліна взяли участь у проведенні країнознавчого квесту на базі ЗОШ № 42, який було організовано та проведено волонтерами- студентами факультету іноземних мов Маріупольського державного університету. Учні мали змогу прийняти участь у захоплюючій віртуальній грі-подорожі по англомовних країнах.

Проведення англійської мовної школи показує, що невимушена і психологічно підготовлена мовна атмосфера в дитячому колективі сприяє прояву індивідуальних можливостей всіх учнів з різними видами навчання. Школа дозволяє залучити до роботи всіх учнів, передбачає різні форми роботи , а також різноманітні види діяльності, де кожен може знайти заняття у відповідності зі своїми здібностями і інтересами. Під час проведення занять англійської школи створюється позитивна мотивація до подальшого вивчення іноземної мови, а також ситуація успіху для кожного. Учні отримують додаткові можливості застосування знань, умінь і навичок, одержують нові загальнокультурні знання, розвивають соціокультурну компетенцію тощо.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.