Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

Звіт про проведення тижня української мови

Виховна робота

Для кого: Дорослі

15.08.2021

107

4

0

Опис документу:
Звіт про проведення тижня української писемності та мови у закладі загальної середньої освіти. Містить заходи та висновки, детальний опис проведення. Відповідає віковим особливостям учнів та річному плану школи
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт про проведення тижня української писемності та мови


Понеділок

  1. Відкриття предметного тижня, оголошення завдання

та плану проведення.

  1. Перегляд відеофрагменту „З витоків української

писемності”

Вівторок

1.Вікторина «Маленькі знавці української мови»

2.Вікторина «Мово рідна, слово рідне»

Середа

1.Конкурс «Мовне асорті»

Четвер

  1. Конкурс малюнків, стіннівок до Дня української

писемності та мови.

П’ятниця

  1. Квест „Мова – душа народу”

  2. Підведення підсумків тижня української писемності

та мови.


З 04.11.2019 – 08.11.2019 р. учителями української мови та літератури __________________________________________________________________тиждень української писемності та мови. 

        Вивчення української мови– процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння українською мовою є потребою.

 Метою проведення тижня української писемності та мови є:

  • донести до учнів красу і багатство української мови

  • формувати відчуття краси рідної мови

  • розвивати мовленнєві здібності учнів

  • збагачувати словниковий запас

  • виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси, необхідності мови для життя.

Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомили з завданнями та планом проведення основних заходів.

У понеділок учні 8-9 класів брали участь у перегляді відеофрагменту « З витоків української писемності». Метою заходу було перевірити знання учнів з української писемності, а також розширити їх кругозір.

У вівторок для учнів 5-6 класів були заплановані вікторини. Переможцями в 5 класі стала команда «Веселка». У 6 класі учні довго змагались за перемогу, але вийшла нічия. Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння українською мовою.

У середу відбувся конкурс «Мовне асорті» серед учнів 7-9 класів. Переможцями стали «Сучасні діти» учні 7 класу. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення української мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, розвиток в учнів інтересу до логічного мислення та пам'яті. 

В четвер учні 5-6 класів презентували власні малюнки з улюбленими героями з української літератури. Учні 7- 9 класів розробили стіннівки.

А в п’ятницю відбувся квест «Мова- душа народу». Учні активно брали участь, були в захваті від квестових кімнат, мовних та творчих завдань.

Після проведення тижня були підведені підсумки. Найактивніші учасники тижня української писемності та мови були нагороджені на лінійці почесними грамотами. Всім учасникам була оголошена подяка, виставлені відповідні оцінки з української мови. Вчителі висловили своє задоволення результатом проведення тижня української писемності та мови, успіхами учнів.

Отже, проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з української мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури власної країни.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.