Звіт про проведеній роботі за 2020-2021 навчальний рік вчительки української мови та літератури

Опис документу:
Звіт про проведеній роботі за 2020-2021 навчальний рік вчительки української мови та літератури. Підвищення науково-теоретичної підготовки та вдосконалення педагогічної майстерності шляхом самоосвітньої роботи. Кожен із нас приходить у життя з природженою здатністю жити щасливо й успішно. А ми повинні збагатити цю здатність знаннями і навичками, які допомогли б нам реалізувати її якомога ефективніше.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт

про проведеній роботі

за 2020-2021 навчальний рік

вчительки української мови та літератури

Василович Надії Іванівни

У 2020-2021 навчальному році працювала над проблемою: «Створення середовища, що сприяє формуванню мовної компетентності та розвитку творчих здібностей учня».

Опрацьовувала нормативні документи щодо викладання предметів гуманітарного циклу в 2020-2021 н.р. , вивчала інструктивні матеріали для реєстрації ЗНО. Викладала українську мову та літературу в 6, 7-Б, 8, 9, 10 класах.

Також мною на засідання м/о підготовлено доповідь: «Ігрові технології навчання на уроках української мови та літератури в різних середовищах»,

Провела І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літера-тури та проводила підготовку до ІІ етапу олімпіади у 7-Б, 8, 9, 10 класах.

Провела І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та проводила підготовку до ІІ етапу конкурсу у 6, 7-Б, 8, 9, 10 класах.

До Дня писемності та української мови провела свято « Мовна скарбниця».

Провела дванадцяту Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», у якій брало участь 16 учнів, з них Патраш Анастасія (8кл) та Чижевський Михайло (9кл) отримали диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня. Допомагала учениці Ісопеску Крістіні (6кл) в конкурсі «Природи ніжний пагінець» в номінації Поезія.

Підготувала уроки з української літератури у 8 класі на тему: Юрій Винничук. «Місце для дракона». Повість-казка про сучасний світ, у якому й досі живуть «драконячі закони». «Життя і творчість Оксани Забужко. Повість «Казка про калинову сопілку» .


Провела свято «Іван Карпенко-Карий – український письменник, драматург, актор, один із корифеїв українського театру». До 150-річчя з дня народження Леся Мартовича провела свято «Не для слави, а для людей». До 150-річчя з дня народження Лесі Українки « Життя славетної Лесі Українки». До дня народження Тараса Григоровича Шевченка «Цікаві факти про Тараса Шевченка», «Кобзарю, знов до тебе я приходжу». До Всесвітнього дня поезії провела онлайн-свято «Поезія – це завжди неповторність»

Брала участь у Всеукраїнському освітньому онлайн-марафоні “Траєкторія розвитку сучасного педагога”, у Всеукраїнськомі науково-практичному онлайн-семінарі “STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020-2021 навчальному році”, у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції “Очікування та перспективи освітнього процесу у 2020\2021 навчальному році ”, у вебінарах “Платформа «Всеосвіта» для змішаного навчання. Домашні завдання в режимі онлайн та електронний журнал для якісного контролю знань”, “Онлайн-тести від «Всеосвіта» як дієвий застосунок для реалізації технології змішаного навчання ”, “Учительський блог на «Всеосвіті» як інструмент для ефективної сучасної комунікації та активізації цифрового потенціалу”, “Квест-технологія в сучасній школі та перехід в онлайн”, “Використовуємо «Мої журнали» для оцінювання та організації шкільних уроків. Інноваційний інструмент для перевірки знань учнів”.


31 травня 2021 року
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили