До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
6
міс.
1
1
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Звіт про Добре Діло на районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Опис документу:
Сьогодні кожен освітній заклад, що вважає себе громадсько-активним, може похвалитися не одним волонтерським проектом. Зважаючи на події сьогодення, військово-патріотичний напрямок – один із пріоритетних у виховній роботі педагогічного колективу закладу. Формуванню національно свідомої, патріотично налаштованої особистості сприяє участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Анотація

З метою сприяння вихованню у молоді глибоких національно – патріотичних переконань, формування високих моральних якостей, виховання нового покоління України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей, толерантності у школі постійно проводяться добрі справи.

Доброта – це перш за все діло. До того ж справжній добрий вчинок завжди робиться безкорисливо. Він твориться «за покликом душі». Доброта дійсно починається з малого. Поступитися місцем у громадському транспорті, допомогти стареньким людям перейти дорогуі — усе це вкладається у поняття доброти. Нібито маленькі вчинки, які не потребують значних зусиль і матеріальних витрат, а ціна їхня — надзвичайно висока. Бо саме це — найбільший показник гуманності та вихованості людини.

Добрі вчинки приносять радість не тільки оточуючим людям, але і тому, хто їх робить. Тому девізом рою «Патріоти» є слова «Добра справа – кожен день», які своєю активною та сумлінною працею підтверджують їх щоденно у шкільній та позашкільній роботі.

Наша мета – залучити всіх не байдужих до виконання добрих і корисних справ, вчитися допомагати тим, хто цієї допомоги потребує. Виховувати в учнів такі риси людського характеру, як доброзичливість, тактовність, милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих та бажання безкорисливо допомагати своїм співвітчизникам заради миру і спокою в Україні, заради єдності Батьківщини.

Зміст

 1. Анотація …………………………………………………………………… 1

 2. Довідкові відомості…………………………………………………………3

 3. Фотографії…………………………………………………………………...4

 4. Опис Доброго діла……………………………..…………………………...10

 5. Підсумки, висновки, рекомендації……………..………………………….14

Довідкові відомості про Добре діло

«Добра справа – кожен день»

 1. Місце проведення: КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»

 2. Адресна спрямованість: волонтерська допомога, проведення заходів у закладах інтернатного типу, екологічні варти.

 3. Тривалість: протягом 2017 – 2018 навчального року.

 4. Загальна тема: «Слава героям»

 5. Мета:виховати свідомого українця, який знає та пишається історією рідної землі; поважає традиції та людей, які трудяться на благо Батьківщини; готовий боронити її суверенітет та допомагати воїнам, які борються з ворогом на Сході України, докладати максимум зусиль, щоб забезпечити її розвиток і процвітання, бути гідним зразком для наслідування молодшому поколінню.

 6. Список рою «Патріоти»

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Клас

Назва закладу

1.

Кузьмак Аліна Анатоліївна

19.09.2001 р.

11

КЗ «Яблунівська спеціалізована

школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»

2.

Тимошенко Анастасія Костянтинівна

03.02.2003 р.

10

3.

Калашнік Ярослава Василівна

08.07.2002 р.

10

4.

Дроб’язко Олександр Андрійович

21.08.2002 р.

10

5.

Мірошніченко Юрій Юрійович

19.11.2001 р.

10

6.

Гмирянський Захар Вікторович

08.04.2003 р.

9

7.

Дадашев Андрій Юрійович

17.02.2003 р.

9

8.

Простантінов Владислав Костянтинович

19.05.2002 р.

9

Фотозвіт

Фото 1. Акція милосердя «Поспішайте творити добро» до Дня людей похилого віку.

Фото 2. Акція «Грані добра» допомога людям похилого віку.

Фото 3 Виготовлення вітальних листівок для ветеранів Другої світової війни та учасників АТО «Пам’яті вдячні нащадки»


Фото 4. Участь в обласній патріотично – виховній програмі «Війна, якої немає»

Фото 5 Акція «Подаруй хвилину радості Захиснику Вітчизни»


Фото 6 Учні зібрали теплі речі, медикаменти та продукти

Фото 7. Квест «Пропала булава» до Дня українського козацтва.

Фото 8. Загальношкільне свято «Герої нашого часу» до Дня Захисника України

Фото 9. Загальношкільний захід: «Революція Гідності, охрещена кров’ю»

Фото 10. Акція: «Запали свічку»

Фото 11. Виховний захід «Вони першими ринули в бій» до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Фото 12. Уроки пам'яті на тему: «Через віки ваш вчинок в пам'яті зростає»


Фото 13. Виховні заходи «Вшануймо пам'ять героїв Небесної Сотні»

Фото 14. Зустрічі з учасниками АТО та ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Фото 15. Флешмоб «Україна єдина!» до Дня Соборності України


Фото 16. Операція «Пам’ятник»

Фото 17. Акція «»

Фото 18. Акція «Діти дітям»

Фото 19. Флешмоб «Збережи землю» до Дня Землі

Опис доброго діла

Не втрачайте віри в майбутнє!

В світле й прекрасне життя!

Але щоб в суспільстві такому жити,

Спитай себе «А що для цього зробив я?»

Виховання патріотизму зараз перебуває у центрі уваги суспільства, адже події на сході України певною мірою є одним з наслідків неуваги до громадянського виховання у нашій державі. Є багато різних міркувань про те, що таке патріотизм, як і з якого віку треба його плекати. Дедалі більше вчених звертають увагу на взаємозв'язок виховання доброти як моральної риси й ставлення майбутніх громадян до долі своєї рідної землі. Тільки людина, яка вболіває за долю рідних і чужих людей, проявляє милосердя і робить свідомий вибір на користь добра, може стати справжнім патріотом. Тільки така людина ніколи не зрадить Батьківщини. Тож виховання патріотизму маємо починати з виховання доброти.

Для учнівського та педагогічного колективу КЗ «Яблунівська спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» такий напрямок роботи як патріотичне виховання був і залишається головним. Його мета – формування громадян – патріотів України, підготовлених до життя, з високою національною свідомістю, здатних побудувати громадянське суспільство на засадах справжньої демократії, толерантності та поваги прав людини. Тому багато уваги приділяється формуванню та зміцненню цілісного світогляду учнів, шанобливого ставлення до національних надбань, українського народу, традицій, держави, нації.

На початку навчального року члени рою «Патріоти» організували проект «Добра справа – кожен день», в рамках якого були проведені наступні заходи:

 • уроки мужності;

 • тематичні лінійки до визначних дат в історії нашої країни;

 • тижні пам'яті;

 • вечори – реквієм;

 • святкування знаменних дат;

 • зустрічі з учасниками АТО, а також з учасниками Великої Вітчизняної Війни;

 • акції;

 • флешмоби;

 • допомога людям похилого віку, ветеранам;

 • облаштування території для дітей дошкільної групи;

 • благоустрій пришкільної території та інше…

Члени рою «Патріоти» разом з учнями школи організували акції милосердя «Поспішайте творити добро» до Дня людей похилого віку (Фото 1 ). Акція «Грані добра» на якій учні допомагали ветеранам по господарству, а потім за чашкою чаю слухали цікаві розповіді про Велику Вітчизняну війну.(Фото 2) Учні виготовили вітальні листівки для ветеранів Другої світової війни та учасників АТО «Пам’яті вдячні нащадки» та подарували їх (Фото3). Метою акції є привернення увагу суспільства до проблем людей похилого віку та інших соціально незахищених верств населення.

В цьому році рій «Патріоти» прийняв участь в обласній патріотично – виховній програмі «Війна, якої немає» (Фото 4). Мета проекту – привернути увагу молоді до воєнних дій на сході України та вшанувати героїв, які загинули, захищаючи Батьківщину. Також, працювала переносна виставка «Блокпост Пам’яті» — присвячена пам’яті загиблих на сході України бійців, де учні мали змогу провести екскурсію та розповісти про героїв, які загинули

на сході України. Після екскурсії – затанцювали флешмоб «Герої не вмирають».

Трагічні події, що відбуваються зараз в Україні знайшли відлуння в мільйонах сердець наших співвітчизників які, на жаль, знають не з розповідей та кінострічок про те, що таке війна і яке у неї відлуння. В рамках акції «Подаруй хвилину радості Захиснику» члени рою зібрали теплі речі, харчі, медикаменти, а також виготовили обереги і написали лист та передали на передову (Фото 5, 6). Завдяки небайдужим наші захисники забезпечені необхідними речами та продуктами харчування. 

У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції. Рій «Патріоти» підготували і провели квест «Пропала булава» до Дня українського козацтва (Фото 7).

Україна переживає нелегкі часи, та завжди поруч були герої, патріоти своєї держави. З метою вшанування памяті Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності, на станції Крути, рятуючи людей від радіації на Чорнобильській АЕС… Наше завдання пам’ятати про їх подвиги, тому на протязі навчального року учасники рою «Патріоти» проводили загальношкільні свята, інформаційні години, віртуальні подорожі, акції (Фото 8 – 13). Безсмертні душі вбитих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають».

Українці повинні знати своїх героїв, тому члени рою організовують зустрічі з учасниками АТО та з ветеранами (Фото 14).

Учасники рою «Патріот» провели флешмоб «Україна єдина!» до Дня Соборності України (Фото 15)

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття патріотизму, гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу.

Рій «Патріоти» не стоїть осторонь, коли мова йде про рідну школу. Учні провели акцію «»

Учасники також провели акцію «Діти дітям» в межах якої допомагають

Підсумки, висновки, рекомендації

Беручи приклад з найкращих представників нашого суспільства, активістів, волонтерів, учні школи не залишилися осторонь будь яких справ. Члени рою «Патріоти» надають посильну допомогу воїнам АТО, долучаються до патріотичних акцій та флешмобів, допомагають дітям дошкільної групи «Джерельце», людям похилого віку та ветеранам. Це сприяє вихованню в учнів громадської позиції, таких моральних цінностей як милосердя, толерантність, взаємодопомога, працелюбність, формуванню всебічно розвиненої особистості, що своїми вчинками будуватиме нову Україну.

Отже, організовуючи, на перший погляд, невеликі, але реальні справи у своїй школі, учні вчаться бути компетентними та відповідальними громадянами своєї держави, усвідомлюючи, що кожен з них і всі разом можуть зробити реальний внесок у розбудову своєї рідної Батьківщини.

Добро творити на Землі

Людині лиш дано.

І навіть діточки малі

Всі знають це давно.

Краса і море доброти

Оточує нас всіх.

Подібним будь до сонця ти,

Щоб зазвучав твій сміх

Щоб ти освітлював всім шлях,

Як сонце з висоти.

Хай сяє усмішка в очах.

Будь завжди добрим ти!

19

 • 12.04.2019
 • Виховна робота
 • 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
 • Інші методичні матеріали
 • 595
 • 0
 • 54
 • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інноваційна методика творчо-пізнавальної діяльності особистості: «Rory’s Story Cubes» »
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.