Опис застосування у своїй роботі ігрової технології «Хрестики – Нулики»
Гра – одне із чудових явищ життя, діяльність начебто марна і разом з тим необхідна. Мимоволі чаруючи й залучаючи до себе як життєве явище, гра виявилася досить серйозною й важкою проблемою для наукової думки.
У своїй роботі я маю досвід використання технології «Хрестики-нулики», що дозволяє організувати роботу з дітьми, яка є часто трудо- та часомісткою.
Стратегія методики «Хрестики-Нулики» є ідентичною до усім відомої гри. Проте, водночас це дозволяє організувати цікаво групову роботу дітей,захопити їх темою заняття. Адже змагальний акцент ,який присутній у цій діяльності,мотивує дітей до пізнання,забезпечує творчий підхід до освітнього процесу загалом.
Отож, дана ігрова технологія передбачає обов’язкову наявність ігрового поля, команд (дві-три) та журі. Ігрове поле містить дев’ять кишеньок із завданнями. Назви кишеньок завуальовані, тобто прямо не розкривають їх зміст. Технологія «Хрестики-нулики» дає можливість пропонувати учасникам незвичні завдання і форми роботи під час самопідготовки, у результаті чого зростає їх зацікавленість предметом, що вивчається.
Кожна команда та журі «виокремлюють» певними символами, що відображають назву. Журі, оцінюючи виконання завдання, демонструє символ групи-переможця, яким закривається кишенька на ігровому полі (як у лото).



![Хрестики-нулики [Л], [Р], [Й]](https://fs04.vseosvita.ua/04036fm7-42bc-70x37.png)
![Хрестики-нулики [Ш], [Ж], [Ч]](https://fs04.vseosvita.ua/04036fkx-f2db-70x37.png)







