Зустріч Маленького принца з Маленькою принцесою. Подорож за твором А.де Сент-Екзюпері.

Опис документу:
Творча робота учениці 6-б класу Саєнко Дарини ,яка по-своєму продовжила подорожі Маленького принца і відправила героя у країну Океанію. Діти із задоволенням слухали і навіть потім інсценували цю подорож.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Зустріч Маленького принца з Маленькою принцесою

творче завдання (подорож)

Сеєнко Дар’я 6-бкл.| Зарубіжна література | 05.03.18

Маленька принцеса і Маленький принц опинились у Океанії. Океанія—це велика планета, на якій немає суші, там лише вода. Маленький принц збудував човен з великого листка латаття і напнув вітрило з пелюсток квітів ірису. Хлопчик і Дівчинка вирушили у морську подорож, вона була небезпечна, адже океанічні глибини населяють не тільки дружелюбні дельфіни, а й хижі акули, та підступні восьминоги.

--Тримайся за мою руку,--вигукнув відважний Маленький принц, коли поряд із їхнім корабликом проплив величезний скат. Маленька принцеса уся затремтіла і притиснулась до Хлопчика, але небезпека пройшла мимо.

Дуже потішали Маленьку принцесу грайливі чайки і альбатроси, що наче танцювали у блакитному повітрі.

Та ось вже годі подорожувати по цій планеті, бо і всемогутнього Нептуна діти теж побачили. Принц вирішив показати Дівчинці ще одну чудесну планету Вічної дружби і кохання. Але то вже інша історія.

До зустрічі на новій планеті!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!