Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Зразок написання звіту про виконану роботу

Виховна робота

Для кого: 4 Клас

16.09.2018

27222

160

0

Опис документу:
Зразок написання звіту про виконану роботу
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт

з виховної роботи

класного керівника

3-Б класу

Майстренко Лесі Ігорівни

Протягом 2017-2018 навчального року у вивчені змісту роботи класу керувалась нормативно- правовою базою з питань виховної роботи ,а саме Закони України « Про освіту», « Про загальну середню освіту», « Про охорону дитинства», « Концепцію Виховання дітей та молоді», «Концепцію громадянського виховання», «Національну доктрину розвитку освіти», «Конвенцією ООН про права дитини», «Декларацію прав дитини» та нормативно- правові акти, документи Міністерства освіти і науки України , обласного управління освіти .

Як класний керівник обрала методичну тему:

«Здоров’язберігаючі технології у початкових класах ,як складова соціалізації гармонійного розвитку учнів класів ІПК» ,а саме з метою створення сприятливого для дітей середовища та зміцнення здоров’я учнів.

Виконувались наступні завдання

 • створення учням умов для розвитку творчих здібностей ;

 • формували активну життєву позицію, залучали кожну дитину до життя

колективу;

 • виховували свідому дисципліну і культуру поведінки;

 • вдосконалювали комунікативні здібності учнів ,навчали дітей переборювати негативні риси характеру;

 • домагались сумлінного виконання учнями своїх доручень;

 • надавали кваліфіковану допомогу батькам у питаннях виховання дітей.

Протягом року велася робота ,яка поєднувала як традиційні форми роботи (бесіди, години спілкування ,виховні години),так і нетрадиційні (тестування , тренінги, інтерактивні ігри, робота над проектами).

Формування ціннісного ставлення до себе ,культури здоров’я відбувалося через пропагування здорового способу життя ,застосування здоров’язберігаючих технологій(проведення динамічних пауз, використання оздоровчих вправ ,пальчикової гімнастики ,музикотерапія, кольоротерапія , психологічні розминку),через проведення бесід з техніки безпеки з метою профілактичного дитячого травматизму ,проведення тематичних виховних годин.

 • Єдина виховна година БЖД

 • Єдиний урок до Всесвітнього дня здоров’я «Здорові діти –здорова нація»

 • Інструктажі з БЖД

 • Вікторина «Здоров’я та здоровий спосіб життя»

 • Гра «Набери 101 та зроби виклик пожежної допомоги»

 • Відкрита виховна година «Здоров’я може бути смачним», «Дотримання правил особистої гігієни»

Формування цілісного ставлення до праці сприяли виховні години на тему : «Людина-природа», «Я –товариш, я-однокласник», «Калейдоскоп професій», до Дня космонавтики «Вони були першими», «Подарунок своїми руками», «Люди що працюють поруч», «Моя земля –земля моїх батьків», проведення рейдів «Війна королю бруду», перевірка стану підручників.

З метою формування ціннісного ставлення до природи з учнями класу проводилися екскурсії в природу ,тематичні бесіди «Бережіть первоцвіти», «Нагодуй птахів», «Брати наші менші», «Цікаві факти з життя тварин», калейдоскоп природи «Осіння фантазія», «Оздоровлення людини природою»,« Що таке екологія ?»,екологічна вікторина. Кілька учнів класу взяли участь у природничому конкурсі «Колосок», «Олімпусік».

Формування ціннісного ставлення до культури до мистецтва

(естетичне виховання) у цьому навчальному році відбулося через проведення родинних свят « День веселих іменинників», «Народні звичаї та традиції», «Привітаймо татка»(до Дня української армії), «Хоровод весняних квітів», конкурс малюнку ім.Г.Синиці, «Великодні писанки»,конкурс новорічної поробки «Мій Різдвяний янгол» до організації і проведення яких активно залучалися і батьки наших учнів. Така сумісна діяльність учнів, класного керівника та батьків сприяла зміцненню колективу та встановленню більш тісних та довірливих стосунків.

Протягом року діти відвідували бібліотечні уроки. Взяли участь у відкритому районному заході з літературного читання де були героями казки « Рукавичка». Також цікавим був конкурс «Первоцвіт», в ході якого усі учні класу могли спробувати свої сили у різних номінаціях. В номінації «Творча майстерня» діти нашого класу зайняли призові місця Сивопляс О. –ІІ місце, Красовська К. – ІІІ місце, також в номінації «Майстер художнього слова» учениця Зелена Ю. зайняла- І місце,Районний конкурс «Країна Фантазія.Книга-скарбниця мудрості і добра»-Красовська К. в номінації аплікація «Песик Гав» посіла -ІІІ місце. Міжнародний конкурс малюнку «Моя Україна –UCRAINA MIA»

Крім цього учні брали активну участь у шкільних заходах, серед яких участь у малюнку на асфальті ,участь у виставці робіт з природного матеріалу «Осіння фантазія» виставка малюнків до дня «Захисника вітчизни», «Зорепад талантів».

Одним із напрямків виховної роботи з класом було превентивне виховання, проведення роботи щодо попередження скоєння правопорушень неповнолітніми. В рамках тижня знань були проведені виховні години «Злочин і покарання», «Знай свої права». Протягом року здійснювався контроль за станом відвідування учнями школи. Учні класу відвідували гуртки за інтересами «Природа і мистецтво», «Хіп-хоп», «Інтер клас».

З метою формування ціннісного ставлення до суспільства ,до держави (національно-патріотичного виховання) відповідно до всесвітніх історичних дат, пам’ятних подій нашої держави і міста проводились різноманітні заходи, серед яких : перший урок «Україна- європейська держава», до Дня захисника України «Їх імена незабуті», до Дня визволення України від фашистських загарбників « Пам’ять досі жива», скринька нагадувань «Символи України», година спогадів «Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття», «Школа - наш дім, ми господарі в нім»,

« Моє право знати, свій обов’язок – неухильно виконувати». У День Перемоги учні та їх батьки вшанували ветеранів на святковій лінійці.

Значне місце у діяльності класного керівника займає робота з батьками. Батьківські збори часто проводилися у формі «круглого столу», за яким обговорювалися актуальні питання виховання дітей моделювалися певні ситуації, які могли б допомогти батькам у вирішенні тих чи інших питань спілкування дітей з батьками. Мають місце також індивідуальні консультації для батьків. Батьківський комітет класу активно бере участь у житті класу, в організації класних та позакласних заходів, також співпрацює зі шкільним комітетом. Найбільш цінною є допомога батьківського комітету в поповненні матеріально-технічної бази класу та школи в цілому.

Таким чином , виховна робота у відповідності з метою та завданнями показує ,що проведена робота сприяла згуртуванню учнівського колективу, інтелектуальному, моральному та фізичному становленню особистості ,створенню умов для розвитку творчих здібностей. Оскільки це дає позитивні результати ,сприяє мотивації у навчанні і в виховному процесі , то ця робота продовжиться і надалі.

В наступному 2018-2019 році також планую продовжити роботу над гармонійним розвитком учнів шляхом впровадження здоров’язберігаючих новітніх технологій та провести оздоровчі заходи. Сприяючі згуртуванню колективу і надалі залучати батьків до спільної роботи, бо лише спільна справа дорослих і дітей забезпечить розвиток активної життєвої позиції дитини, розвиватиме вольові риси особистості, сприятиме здоровому способу життя та вмінню цінувати себе.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.