Зразок характеристики на учня

Опис документу:
Зразок характеристики учня допоможе класному керівнику початкових та середніх класів, а також заступнику директора з виховної роботи. Характеристика учня обов'язково додається до особової справи учня. Тому даний зразок значно полегшить роботу педагогам.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ХАРАКТЕРИСТИКА

ПІБ учня,

дата народження,

учениці ___ класу Тавільжанської ЗОШ І – ІІІ ступенів

ПІБ учня навчається у школі з першого класу. Зарекомендувала себе в початкових класах як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна учениця. Має добру зорову, слухову пам’ять, швидко, запам’ятовує навчальний матеріал. Мала навчальні досягнення високого рівня. Але на сьогоднішній день навчається не в повну міру своїх сил, потребує постійного контролю, не виявляє зацікавленості до навчання. На уроках не завжди уважна, активна. Має добрий загальний розвиток. До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Весела, товариська, розсудлива. Правила поведінки свідомо виконує. Має авторитет серед товаришів, багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями.

Живе з бабусею, яка є її опікуном. Бабуся приділяє належну увагу вихованню онуки.        

Класний керівник

Директор школи

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»