Зразки заяв та пояснювальних записок від батьків щодо пропущених занять учнем

Опис документу:
Зразки заяв та пояснювальних записок від батьків щодо пропущених занять учнем. Потрібна довідка від лікаря чи достатньо заяви від батьків чи пояснювальної записки? Якщо учень пропустив не більше 10 днів навчання у школі, то довідка від лікаря необов'язкова. Як правильно написати пояснювальну записку чи заяву до школи? Тут ви знайдете зразки цих документів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ЗРАЗОК ЗАЯВИ та пояснювальної записки від батьків ПРО ПРОПУСК учнем ЗАНЯТЬ У ШКОЛІ

Якщо учневі необхідно пропустити заняття в школі або це вже трапилось з тих чи інших причин (бажано поважних), батькам необхідно написати заяву або пояснювальну записку про пропуск занять у школі на ім’я класного керівника. Якщо кількість пропусків не перевищує 10 днів, то довідка від лікаря не обов'язкова. У такому випадку достатньо пояснювальної записки від батьків.

Дані документи не мають суворої форми, але в них є кілька обов'язкових частин. Писати їх потрібно від руки, не друкувати. Нижче наведено кілька зразків заяв та пояснювальних записок класному керівнику.

Класному керівнику 6-Б класу Душніцькій І.І.

від Гаєцької О.В.

Заява

Прошу звільнити мого сина, Гаєцького Максима Васильовича, від навчальних занять 12.02.2019р. у зв'язку із поганим самопочуттям/ станом здоров'я/ сімейними обставинами

Дата Підпис

Класному керівнику 6-Б класу Душніцькій І.І.

від Гаєцької О.В.

Заява

Мій син, Гаєцький Максим Васильович, учень 6-Б класу, буде відсутній у школі з 04.02.2019р. по 08.02.2019р. у зв'язку із …(вказати причину відсутності – сімейні обставини, від’їзд на відпочинок, участь у змаганнях тощо).

Відповідальність за життя та здоров'я дитини під час відсутності у школі та проходження пропущеного матеріалу беру на себе.

Дата Підпис

Класному керівнику 6-Б класу Душніцькій І.І.

від Гаєцької О.В.

Пояснювальна записка

Мій син, Гаєцький Максим Васильович, був відсутній на навчальних заняттях у школі 12.02.2019р. у зв'язку із поганим самопочуттям/ станом здоров'я/ сімейними обставинами

Дата Підпис

  • 12.02.2019
  • Виховна робота
  • 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 52579
  • 0
  • 354
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
4
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!