Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події

Знайомимося з дитячими письменниками: "Марія Чумарна - сучасна дитяча письменниця і поетеса"

Літературне читання

Для кого: 4 Клас

11.06.2021

118

4

0

Опис документу:
Ця презентація присвячена українській поетесі, вчительці, журналістці, громадсько-культурній діячці, засновниці авторської українознавчої школи, автору підручників для учнів початкової школи Марії Іванівні Чумарної.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Чумарна Марія Іванівна – сучасна дитяча поетеса
Слайд № 1

Чумарна Марія Іванівна – сучасна дитяча поетеса

Чумарна Марія Іванівна народилася 19 серпня 1952 у с. Рекшин Бережанського району Тернопільської області
Слайд № 2

Чумарна Марія Іванівна народилася 19 серпня 1952 у с. Рекшин Бережанського району Тернопільської області

Закінчила філологічний факультет Львівського державного університету імені І.Франка. Лауреат літературної премії «Благовіст»  
Слайд № 3

Закінчила філологічний факультет Львівського державного університету імені І.Франка. Лауреат літературної премії «Благовіст»  

Автор поетичних збірок “Сонячна музика“, “Земля між вогнями“, “З глибин“, “Стрітення“, “Вихід“, “Педагогіка любові“; наукових розвідок “Мандрівка в...
Слайд № 4

Автор поетичних збірок “Сонячна музика“, “Земля між вогнями“, “З глибин“, “Стрітення“, “Вихід“, “Педагогіка любові“; наукових розвідок “Мандрівка в українську казку“ та “З початку світу. Україна в символах“; афоризмів “Думки навздогін“.

Працювала у Львові: 1975–91 – редактор газети на виробничому об’єднанні «Мікроприлад». Відкрила приватну авторську українознавчу школу. 2005–09 вед...
Слайд № 5

Працювала у Львові: 1975–91 – редактор газети на виробничому об’єднанні «Мікроприлад». Відкрила приватну авторську українознавчу школу. 2005–09 ведуча авторських програм на Львівській студії телебачення.

Автор трьох романів, десяти поетич. збірників, десяти культурологічних розвідок, двох досліджень про творчість Т. Шевченка, трьох перекладів його р...
Слайд № 6

Автор трьох романів, десяти поетич. збірників, десяти культурологічних розвідок, двох досліджень про творчість Т. Шевченка, трьох перекладів його рос. творів українською – поеми «Тризна», повістей та «Щоденника»; понад 30‑ти книг для дітей та підручників для початкової школи.

Слайд № 7

Марія Чумарна також є авторкою книг для дітей — казок, оповідок, притч і байок, об’єднаних тематикою Добра, Любові, Краси та їхнім значенням у людс...
Слайд № 8

Марія Чумарна також є авторкою книг для дітей — казок, оповідок, притч і байок, об’єднаних тематикою Добра, Любові, Краси та їхнім значенням у людському житті. Кожен твір — це своєрідна мандрівка Всесвітом у пошуках Щастя, гармонії душі й тіла, єдності людини з Богом. У калейдоскопі захопливих, веселих і повчальних пригод маленькі читачики пізнають закони Життя, вчаться любити, бути добрими й милосердними.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.