В урядових документах вказано, що нова школа працюватиме на засадах педагогіки партнерства, в основіякої – спілкування, взаємодія та співпрацяміж учителем, учнем і батьками. Учні, батьки та вчителі, об’єднаніспільнимицілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленимиоднодумцями, рівноправнимиучасникамиосвітньогопроцесу, відповідальними за результат.




















