і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Зимові канікули

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора Степанівської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

План

проведення зимових канікул

у Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1

у 2015-2016 н. р.

Час

Назва заходу

Клас

Відповідальний

28.12.2015. ПН

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Вокальний спів»

3 - 8

Керівник Котьолкін О. С.

11.00

Перегляд вистави «Сніжна квітка» та ігрової інтермедії Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

1-А,

1-Б

Арнаутова Н. О.

11.00

Новорічний КВК-2016

9-11

Новак О. М.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

12.00

Заняття гуртка «Спортивні бальні танці»

1 - 5

Керівник Стещенко В. В.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (футбол)

3 - 9

Тренер Акопов Ю. А.

29.12.2015. ВТ

10.00

Заняття гуртка «Джура»

9 - 11

Керівник Мащенко О. М.

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Користувач ПК»

8 - 11

Керівник Новак Ю. М.

11.00

Перегляд вистави «Сніжна квітка» та ігрової інтермедії Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

2 – 4

Світлична Н. Л.

11.00

Гра «Новорічний калейдоскоп»

9-11

Строкіна Л. М.

11.00

Книжкова лікарня «Новорічний подарунок для книжки»

1 - 6

Гладка С. В.

11.00

Заняття гуртка «Початкове технічне моделювання»

3 - 5

Керівник Глазова О. І.

12.00

Заняття гуртка «Культура мови і спілкування»

3 - 9

Керівник Кощей А. В.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (легка атлетика)

4 - 7

Тренер Зеленський І. В.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

30.12.2015. СР

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Дівочий хор»

7 - 11

Керівник Котьолкін О. С.

10.00

Заняття гуртка «Європейський клуб»

8 - 11

Керівник Кощей Н. А.

10.00

Заняття гуртка «Користувач ПК»

8 - 11

Керівник Новак Ю. М.

10.00

Година спостереження «Шануймо ялинки»

1

Затула В. Г.

11.00

Заняття гуртка «Дитячий фольклорний колектив»

2 - 7

Керівник Котьолкін О. С.

11.00

Гра-мандрівка «Як святкують Новий рік у країнах Європи»

4

Горбань С. В.

11.00

Свято «Новорічні пригоди»

7

Юхта К. В.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (футбол)

3 - 9

Тренер Акопов Ю. А.

12.00

Заняття гуртка «Спортивні бальні танці»

1 - 5

Тренер Стещенко В. В.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

31.12.2015. ЧТ

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Хлопчачо-юнацька хорова капела»

4 - 9

Керівник Котьолкін О. С.

10.00

Заняття гуртка «Користувач ПК»

8 - 11

Керівник Новак Ю. М.

10.00

Бесіда-гра «Поведінка на льоду»

2-4

Горбань О. В.

11.00

Новорічна вікторина для наймолодших

1-А

Арнаутова Н. О.

11.00

Розважальна гра «Новорічний калейдоскоп»

6

Сахарова О. Є.

12.00

Новорічна майстерня «Подарунок на свята»

9-11

Глазова О. І.

11.00

Заняття гуртка «Колектив естрадної пісні»

6 - 11

Керівник Котьолкін О. С.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (легка атлетика)

4 - 7

Тренер Зеленський І. В.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

04.01.2016. ПН

10.00

Новорічний ранок у Степанівському БК

1 – 4

Арнаутова Н. О.

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Вокальний спів»

3 - 8

Керівник Котьолкін О. С

11.00

Колективне ігрове спілкування «Зимові свята в Україні: традиції, звичаї, обряди»

5

Борисова Г. Є.

11.00

Поетична вітальня «Зимові фантазії»

8

Кощей А. В.

12.00

Гра-анкета «Безпечні канікули»

6

Горбань Н. Ф.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

12.00

Заняття гуртка «Спортивні бальні танці»

1 - 5

Тренер Стещенко В. В.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (футбол)

3 - 9

Тренер Акопов Ю. А.

05.01.2016. ВТ

10.00

Заняття гуртка «Джура»

9 - 11

Керівник Мащенко О. М.

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Користувач ПК»

8 - 11

Керівник Новак Ю. М.

11.00

Розважальні ігри «Прийшла, прийшла зимонька», «Сніжинки»

1-Б

Манишева Н. М.

11.00

Майстер-клас «Виготовлення святкової новорічної листівки»

3

Світлична Н. Л.

11.00

Спартакіада народних ігор

5-11

Мащенко О. М.

11.00

Заняття гуртка «Початкове технічне моделювання»

3 - 5

Керівник Глазова О. І.

12.00

Заняття гуртка «Культура мови і спілкування»

3 - 9

Керівник Кощей А. В.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (легка атлетика)

4 - 7

Тренер Зеленський І. В.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

06.01.2016. СР

10.00

Заняття гуртка «Флористичні барви»

2 - 8

Керівник Світлична Н. Л.

10.00

Заняття гуртка «Дівочий хор»

7 - 11

Керівник Котьолкін О. С.

10.00

Заняття гуртка «Європейський клуб»

8 - 11

Керівник Кощей Н. А.

10.00

Заняття гуртка «Користувач ПК»

8 - 11

Керівник Новак Ю. М.

10.00

Екологічна стежка «Селище вздовж Сумки»

7-8

Голобридько О. П.

11.00

Вікторина «Зимуючі птахи»

2-4

Горбань С. В.

11.00

Година спілкування «Новорічний оберіг для мене»

5-6

Черкасова А. О.

11.00

Заняття гуртка «Дитячий фольклорний колектив

2 - 7

Керівник Котьолкін О. С.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (футбол)

3 - 9

Тренер Акопов Ю. А.

12.00

Заняття гуртка «Спортивні бальні танці»

1 - 5

Тренер Стещенко В. В.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

08.01.2016. ПТ

10.00

Інтелектуальна гра «Новорічні звичаї та традиції світу»

7-Б

Кощей Н. А.

10.00

Спортивні змагання «На галявині з Дідом морозом»

1-4

Дробний А. П.

11.00

Заняття гуртка «Початкове технічне моделювання»

3 - 5

Керівник Глазова О. І.

11.00

Година милування «Сніговий балет»

2

Пєтухова О. Г.

12.00

Вернісаж «Зимова фантазія»

1-7

Чут А. Я.

11.00

Заняття гуртка «Юні екскурсоводи». Робота над завданнями Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України"

6 - 7

Керівник Сахарова О. Є.

12.00

Заняття гртка «Медіа культура»

7 - 11

Керівник Новак Ю. М.

12.00

Заняття секції ДЮСШ (футбол)

3 - 9

Тренер Акопов Ю. А.

12.00

Заняття гуртка «Панкратіон»

1 - 6

Тренер Асютченко С. О.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
План проведення
  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Виховна робота
  • Тип
    Інші методичні матеріали
  • Переглядів
    115
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    2
  • Номер матеріала
    RS623444
  • Вподобань
    1
Курс:«Формування навчальної мотивації в учнів. Теорія і практика»
Черниш Олена Степанівна
72 години
2700 грн
790 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь