Взимку частенько ми всі чекаємо снігу... А він все рідше балує і малят, і дорослих. Жартівлива пісенька "Де сніг?" на слова - Надії Семеної, музика-Ольги Маєвської, може стати в нагоді для дошкільнят та молодших школярів на святі, розвагі або ж просто як слухання на музичних заняттях. Посилання на відео дод пісні https://youtu.be/a0AglejFsRU?si=X9O-Lo0ow4cj5DQN











