Зелені друзі

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Люди завжди хотіли, щоб навколо них було все красивим. Ще до нашої ери люди почали вирощувати декоративні рослини. Царствені особи любили оточувати себе красою живих рослин. Багато екзотичних рослин, що привозили з далеких країн, вирощували у королівських палацах. Багаті дворяни влаштовували в своїх маєтках оранжереї, а майстерні садівники перетворювали їх у зимові сади, хоча і росли вони не лише взимку.

Ми в класі маємо не сад , а лише фрагмент. Маючи цю розкіш інтер’єр класу змінюємо, бо краса – це одна з переваг наших рослин, а серед них чубатий хлорофітум, розкішна вічно квітуча бегонія, барвиста кислиця, розповсюджена і полярна сансев'єра , багряна пеларгонія, молочай найпрекрасніший, багаторічна мила сенполія.

Ці рослини привчають нас до акуратності , відповідальності, бо не политі, чи не доглянуті рослини можуть загинути, вчать бачити і цінувати прекрасне, проявити свої творчі здібності і фантазії у зміні інтер’єру.

Про кожну посаджену рослину ми щось дізнались цікаве.

Хлорофітум чубатий добре росте і в теплих і прохолодних приміщеннях, легко переносить пересихання грунту, виносить затінення. На 80% очищає повітря від різних шкідливих домішок. Рослина досить невибаглива, легко переносить сухе повітря.

Сансев'єра дуже популярна,але не вимоглива ні до тепла , ні до освітлення, ні до вологи.

Виростити нам її під силу. Родом вона з Африки. Має пряме листя , довжиною до 1 метра. Забарвлення ясно- зелене з темно – зеленими поперечними смужками. Квітки білувато-зелені і мають приємний запах. На місці квіток утворюються плоди- ягоди.

Вічно квітуча червона бегонія досить розкішна і цвіте цілий рік. Вона має потребу в світлі, але на неї не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Сенполія або фіалка при правильному догляді цвіте від 6 до 10 місяців. Вона потребує особливого догляду, правильного поливу та сприятливої температури.

Ці та інші кімнатні рослини ми вирощуємо в класі, бо знаємо :

  • зелений колір приємний для очей і має заспокійливу дію;

  • це дуже красиво;

  • рослини покращують санітарно-гігієнічні умови класу;

  • це простір для нашої творчості і прояву дизайнерських здібностей;

  • рослини виховують охайність і відповідальність.

Ця розкіш доступна кожному з нас !

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.