Довести здобувачам освіти про шкідливість паління та його негативний вплив на організм людини; формувати в учнів негативне ставлення до шкідливих звичок, сприяти тому, щоб учні враховували та усвідомлювали цю загрозу; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров'я.













