Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Організація майстер-класу для дітей з використанням арттерапії: пінотерапія
»
Взяти участь Всі події

Збірник завдань для контролю знань з інформатики (Microsoft Office)

docx

Інформатика

Для кого: 10 Клас

18.06.2022

42

3

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (33)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Цей збірник розроблено в виді теоретичних та практичних завдань різної складності з метою тематичного контролю знань та умінь учнів професійно – технічних навчальних закладів з «Інформатики та інформаційних технологій».

Теоретична частина охоплює весь матеріал програми предмету «Інформатики та інформаційних технологій» та дає можливість перевірити знання і вміння учнів за трьома рівнями складності.

В практичній частині розглядаються різнорівневі завдання, що дає можливість учневі перевірити свої навики та уміння працювати з комп’ютером та програмним забезпеченням.

Даний збірник рекомендується використовувати викладачам та майстрам виробничого навчання в процесі поточного контролю знань та умінь учнів.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.