Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Збірка віршів для дітей "ГРИБНИЙ ДОЩИК" з ілюстраціями-розмальовками

zip

Дошкілля

Для кого: 1 Клас

03.02.2022

365

0

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (35)
zip
Стоніжка 2 копия.zip
219,0 Мб
jpg
7,4 Мб
jpg
6,6 Мб
jpg
6,8 Мб
jpg
6,3 Мб
jpg
6,5 Мб
jpg
6,8 Мб
jpg
6,5 Мб
+Показати ще (35)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Вірші для дітей зі збірки "Грибний дощик" з ілюстраціями-розмальовками допоможуть батькам, вихователям, учителям молодших класів працювати над гармонійним розвитком дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку, сприятимуть розвитку мислення, пам’яті, уваги, спостережливості, збагаченню словникового запасу (у віршах використані діалектизми, слова-омоніми).

0300631w-d5d7-570x596.jpg

Ілюстрації-розмальовки, які передають зміст прочитаних віршів, допоможуть сформулювати запитання до змісту віршів. Матеріал можна використовувати під час уроків малювання, коли діти вивчають кольори, і на уроках мовленнєвого розвитку. Всього в комплекті 45 файлів (15 сторінок з віршами, 15 сторінок-ілюстрацій розмальовок і 15 сторінок готових розфарбованих ілюстрацій для того, шоб діти побачили всю картинку. Розмальовуючи ілюстрацію, діти можуть або копіювати кольори, або вигадувати своє бачення в кольорі зображеного.