Навчальний рік добігає кінця. Саме час відсвяткувати досягнення і відрефлексувати все, що за цей рік сталося.
До вашої уваги "Список того, що я вивчив/-ла від А до Я".
Попросіть учнів написати і намалювати на кожну літеру алфавіту те, що вони вивчили впродовж року. Це завдання можуть робити учні будь-якого класу: самостійно чи в групах.
2 формати - JPG + PDF.
Якщо матеріал був корисним, прохання підтримати вподобайкою. Дякую)


















