Зараз в ефірі:
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»

Завдання в групах для уроків навчання грамоти "Побудуй будиночок".

Українська література

Для кого: 1 Клас

11.09.2019

1475

4

0

Опис документу:
Пропоную колегам вправу : Діти вчаться: застосовувати власні знання про речення, висловлюватися усно та письмово, спільно виконувати завдання, працювати в команді, домовлятися. Завдання. Діти виконують дане завдання в групах. Кожній групі роздаємо картки зі словом «будиночок». До кожного слова потрібно додавати одне слово. В результаті виходить поширене речення.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Вправа «Побудуй будиночок»

Діти вчаться:

застосовувати власні знання про речення, висловлюватися усно та письмово, спільно виконувати завдання, працювати в команді, домовлятися.

Завдання.

Діти виконують дане завдання в групах. Кожній групі роздаємо картки зі словом «будиночок».

  • Сьогодні ми з вами повинні побудувати будиночок. До кожного слова потрібно додавати одне слово. В результаті виходить поширене речення.

  • Із скількох слів складається ваше речення?

  • Викладіть речення цеглинками. Слово, яке відповідає на питання що?, позначте червоною цеглинкою; слово, яке відповідає на питання який?, позначте зеленою цеглинкою; слово, яке відповідає на питання що зробили?, позначте синьою цеглинкою; слово, яке відповідає на питання хто?, позначте жовтою цеглинкою.

Перевіряємо правильність виконання роботи, визначаємо групу, яка краще справилася з завданням.

Дану вправу можна проводити з різними словами.

Наприклад.

Слово «потяг» (приєднувати вагони).

Слово «квітка» ( виростити квіти на клумбі).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.