Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Завдання практикуму до уроку «Поняття про мультимедійні дані. Додавання мультимедійних даних до слайдової презентації»

Інформатика

Для кого: 6 Клас

29.08.2021

96

2

0

Опис документу:
Даний документ "Завдання практикуму до уроку «Поняття про мультимедійні дані. Додавання мультимедійних даних до слайдової презентації», можна використати для проведеня уроку з інформатики в 6 класі під час вивчення програми Power Point з пакету Microsoft Office для створенння презентацій.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Завдання практикуму до уроку «Поняття про мультимедійні дані. Додавання мультимедійних даних до слайдової презентації»1. Відкрийте презентацію Презентація 7.

2. Виконайте команду меню ВставкаФільми та звук. Запишіть у зошити способи вставлення звукових об’єктів:

 • звук із файла;

 • звук із колекції кліпів;

 • звук з компакт-диска;

 • записати звук.

3. До першого слайда застосуйте вставлення звуку із колекції кліпів, виберіть режим відтворення звуку Автоматично, значок звукового об’єкта приховайте за допомогою контекстного меню значка. Виконуючи завдання, вставте пропущені слова: «Вставка → ... → Звук із колекції кліпів, в області завдань ..., яка відкриється, відшукайте потрібний звук, на слайді вставиться значок ... клацніть його ескіз, виберіть режим відтворення звуку ..., який буде автоматично відтворюватися при перегляді слайда під час показу».

4. До третього слайда застосуйте вставлення звуку із файла, виберіть режим відтворення звуку при показі слайдів, натиснувши клавішу миші. Виконуючи завдання, вставте пропущені слова: «ВставкаФільми та звук → ... у діалоговому вікні ... вказати потрібний файл ... → ОК. Після вибору режиму відтворення звуку натисненням курсором миші на слайді вставиться значок...».

5. Відтворіть звук на третьому слайді, двічі клацнувши на значку звукового об’єкта у режимі Перегляд.

6. Активізуйте область завдань та зверніть увагу на елемент, що відповідає вставленому звуку. Параметри елементу можна змінювати подібно до параметрів анімації.

7. Виберіть із області завдань параметри ефектів звукового об’єкта, перегляньте вкладки діалогового вікна Відтворення звуку (рис..2), необхідне запишіть у зошити.

Параметри ефектів

Ефекти

Час

Параметри звуку

Початок відтворення Закінчення

Додаткові параметри

Початок

Затримка

Швидкість

Повторення

Гучність звуку

Приховати значок...

Рис. 2. Вкладки вікна Параметри об’єктів

8. Установіть для другого звукового об’єкта параметри:

 • початок відтворення: спочатку;

 • закінчення: після 5-го слайда;

 • початок: натисненням клавіші миші;

 • затримка: 2 секунди;

 • повторення: немає;

 • активізуйте прапорець Приховувати значок звука під час перегляду.

9. Виконайте команду ВставкаФільми та звук. Запишіть у зошити способи вставлення відеооб’єктів до слайдів:

 • фільм із файла;

 • фільм із колекції кліпів.

10. Додайте відеокліп до передостаннього слайда Фільм із файла, виберіть режим відтворення фільму під час показу (рис. 2) Параметри ефектів слайдів, натиснувши клавішу миші. Виконуючи завдання, вставте пропущені слова: «Меню Вставка → ... → Фільм із файла, у діалоговому вікні... вказати потрібний файл... → ОК. Після вибору режиму відтворення фільму натисненням клавіші миші на слайді вставиться значок...»

11. Додайте відеокліп із колекції кліпів до останнього слайда, виберіть режим відтворення фільму Автоматично. Вставте пропущені слова: «Команда меню Вставка → ... → ..., в області завдань..., яка відкриється, знайти потрібний кліп і клацнути його ескіз, після чого у вікні, що з’явиться, вибрати режим відтворення фільму...».

12. Вставку голосового супроводу учні мають самостійно вивчити за підручниками. Файли мультимедійних об’єктів вони повинні зберігати в тій самій папці, що й саму презентацію.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.